Google+

Adriana Ochisanu, despre nunta! Cum se simte artista alaturi de noul iubit - VIDEO

Desi a divortat in aceasta iarna de Corneliu Botgros, interpreta de muzica populara isi reface viata alaturi de un alt barbat.

 

Zvonurile precum ca Adriana Ochisanu urmeaza sa se casatoreasca in curand continua sa circule, si au ajuns chiar si la urechea fostului sau sot. 

 

AFLA PE PERFECTE.MD CE SPUNE ADRIANA OCHISANU DESPRE NUNTA SI CUM VORBESTE DESPRE ACTUALUL SAU IUBIT 


Sursa: Perfecte
Citeste mai multe despre: adriana ochisanu, iubit nou, nunta,

stiri pe acelasi subiect:

vezi mai multe stiri din Divertisment

Comentarii

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.protv.md acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume:
Mesaj:
  • cernean svetlana (05.06.2013 17:22)
    Daca nu o scotea pe podimul artistic familia Botgros ,cihinta si acum in bar la Causeni...O simpla intimplare cind Botgros Cornel a venit la Causeni sa dee un concert si a intrat in barul de la autogara sa bee o cafea ia scimbat veata prapaditei .Dar vedem pina la urma cine si chit costa...
  • de ion (05.06.2013 18:34)
    da noi toti urlam Domnica Cemortan,Domnica Cmortan lasa ca-i buna si Adriana Ochisanu si nu mai trebue Italia se descurca nu rau papuselele si in Moldova
  • dddd (05.06.2013 19:21)
    Si iarasi ne pricepem sa caracterizam oamenii si sa-i facem cuvinte urite, uitativa la voi in gradina, fiti mai buni dragi oameni, departe nu veti ajunge. sanatate tuturor..
  • corect (05.06.2013 20:27)
    ce urit caracterizati o persoana pe care nu o cunoasteti ,mai bine uitati-va sub nas ,uitati-va la voi , familiile voastre, s-apoi daca considerati ca puteti caracteriza atunci s-o faceti.....invidia moldovanului ..............
  • ew (05.06.2013 21:43)
    pe cine intereseaza viata ei??????parca-i muma padurii
  • Ioana Patlajica (05.06.2013 21:49)
    E foarte draguta si imi aduce aminte de Andreea Marin la vorba :-) Sa fie sanatoasa, fericita si iubita !!!
  • lasa si tu spiritul mioritic (05.06.2013 22:28)
    ti-ai gasit si tu cu spirit mioritic
  • dexter (06.06.2013 05:38)
    cyrva
  • p/u(de cernean svetlana) (06.06.2013 08:27)
    Handicapat-o!!! Dupa cite stiu eu,ca sint din Causeni,Adriana n-a cintat nici odata in bar,dupa cum spui tu,s-apoi alde BOTGROS AU pus ochiul pe ea,mai repede sa-l insoare pe LENOSUL lor de fecior,caci datorita ei a devenit si el "VEDETA'",ca de altfel era sa se tavaleasca pe drumuri,un betivan si un handicapat......El si acuma nu-l duce la ureche( adica paharelul),dar pe de asupra mai foloseste si..... erbusoara,sa poata dormi ..... Nu-l vedeti, cind vorbeste parca-i ametit tot timpul,cei din Lautarii stiu ce fel de poama e.,vai de capul lui....si acuma se bate pentru fecior,ca-i "TATA" grijuliu,dar unde a fost toti anii de cind s-a nascut copilul?Din cite stiu eu Adriana era peste tot singura,numai la cintari,ca era o masinca de facut bani in minele lui,dar in rest .... nu se satura de somn si de betie.,CURVARIE,ca toate s-au inceput de la el, sa nu uite de asta!!!!!!!Asta-i adevarul,nu murdariti atita o persoana, daca nu cunoasteti care-i adevarul.
  • gfhgf (06.06.2013 09:29)
    da tie ti-i ciuda,daca vorbesti asa de ea!!!!!!!!!!!!! ti- i ciuda,,cum altfel sa argumentezi atita venin! la ea s-a primit ,la tine nu! bine ca a vazut-o!!!bine ca a ajutat-o!! Adriana INAINTE!!!!!!!!!!!
  • GFYH (06.06.2013 09:29)
    PAPUSO!
  • ei (06.06.2013 09:33)
    ghine se simte.... the end.....
  • vika (06.06.2013 09:37)
    Majoritatea femeilor din Moldova sunt nefericite,pentru ca nu au un barbat adevarat alaturi de ele,pentru ca MAJORITATEA barbatilor din tara stiu numai sa bea,sa iasa cu prietenii,sa aiba amante,sa se uite la fustele fetelor de pe strazi.....O femee are nevoie de iubire ,are nevoie sa se simta unica....V-ati uitat la fata lui Cornelui,ce persona degradabila,insuport abila cum sa stai cu asa persoana ..... toti avem dreptul la fericicire,sa fim fericiti singuri sau alaturi de persoanele dragi,pentru ca se traiesti numai o singura data.
  • fdcgf (06.06.2013 09:40)
    PRECIS CA ESTI O NESATISFACUTA DE TOT CE TE INCONJOARA,CA DE ALTFEL N-AI VORBI ASA,PRECIS CA ESTI O NESPALATA SI AI VREA SA ARATI ASA CA ADRIANA DE EX,ASA E??INKIDE PLISCUL SI DU-TE SI TE SPALA!
  • GCHFD (06.06.2013 09:40)
    IONEL,DA CU TINE CE E??? NU-TI DA NIMENI??
  • VBG (06.06.2013 09:42)
    EA NICI PE APROAPE NU ARATA CA O PRAPADITA,DAR TU DACA AI ZIS ASA INSEAMNA CA ARATI CA O PRAPADITA!
  • ana (06.06.2013 09:57)
    Adriana iubit iti poti gasi in toate zilele,dar kaldura familiara e greui sa gasesti,nu te sokot de femeie desteapta daca ai lasat copilul cu tata si tu ai plecat ku iubitu,toate sintem femei si vrem sa fim iubite si stimate dar nici odata nu meas lasa copilul pentru un iubit sincer sati spun.si nai facut de lok korekt ca ai distrus o familie,acest iubit al tau azi a lasat o familie,si sa indragostit de tine ,mine o sa gaseasca pe alta si o sa te lepede pe tine,fiindka el asa e deprins sa se duka dupa tinere si frumoase. dar nu uita ca tineva varsa lacrim ferbinti kare kurg pe obrajii tai,si kit de tirziu o sa te friga,da veata e skurta si trebuie so traim in kuratanie si duxovniceste,si kear acel Cornel nu era bun trebuia sati ei kopilul si sa ti kauti de veata dar nu sa te duci de odata la iubit. si cine minte FERICITA DIN NEFERICIREA ALTUIA NU VEI FII,nai facut corect si vom vede peste o perioada o sa auzim ca okesanu a lasato iubitui,ma rog de ma earta,dar nu esti korekta.
  • Elena (06.06.2013 10:11)
    Ce lumea rea in ziua de azi, da nimeni nu se gindeste ca poate sa ajunga si el/ sau ea/ in aceeas situatie......Dupa 17 ani de zile a avut tarie si curaj sa faca asa pas, Bravo ei ! Pentru ce trebuai sa prelungeasca .....pentru scena , dar sentimente, caldura sufleteasca, dragostea la urma urmei ....., daca toate astea s-au dus , pai nu mai are rost sa traesti mai departe!!!!!
  • ala (06.06.2013 10:56)
    treaba lor o sa se descurce si singuri ca-s mari...doar ca-mi pare relatia asta a Adrianei nu va dura mult,sa fim sinceri la inceput la toti ii alb si pufos mai traieste si cu asta vre-o 15 ani sa vedem tot asa ai sa vb de el.
  • mara (06.06.2013 12:50)
    Bai, dobitocule dar pe tine ce te framinta ca cine a ridicat-o si unde......Uitate la viata ta, ca stii sa critici aiurea.......ce bun ai facut si tu? si cine esti tu la urma urmei sa scrii asa mesaje despre oameni pe care nu-i cunosti........De cit ati criticao mai bine dativa cu capul de pereti......Dobitoci .....
  • pentru prosti (06.06.2013 12:53)
    tu macar stii ce inseamna spirit mioritic......taranu le......bine de criticat sinteti buni.......
  • curva e mata (06.06.2013 12:55)
    tare va mai place sa va uitati si sa criticati lumea pe care nu o cunoasteti........nu uita ca si tu ai mama....sora....sau fiica......ca nu cred ca ti luminarile cuiva si stii cine si ce face........
  • eu si iar eu (06.06.2013 13:38)
    Curva era daca mai ramanea sa traiasca cu tiganii,cine iesti tu sa o numesti asa,traeshteti viata si nu te baga in viata altora,bine a facut ca a parasit moshneagul cela,kind el umbla prin baruri cu o femee grasa si de culoarea lui,atunci pe el nimeni nu-l judeca,asa-i trebuie,sa n-o faca pe jertva....asa femeie frumoasa trebuie sa stea linga un barbat care s-o iubeasca,nu care sa-i reprosheze kite a facut pentru ea....P.S:Cornel a ajuns cine a ajuns datorita Adrianei si nu invers......
  • adsfds (06.06.2013 14:37)
    nu e nevoe sa o judecat , utate la tine ce cuvinte frumoase zici frumusache , dar proteve degradati
  • Pisicuta (06.06.2013 23:37)
    Bravo moldoveni!
  • maria.. (07.06.2013 00:17)
    foarte corect!!!!cunosc si cite ceva din viata lor si numai adriana stie tot adevarul.bravo ei pentru pasul facut!!!e o fata desteapta si frumoasa, asa ca numai ---cele bune!!
  • de scridonel (07.06.2013 06:21)
    Cine este sotul? Alen Delon?
  • eqw (07.06.2013 08:05)
    uitate sub nasul tau apoi sa critici aceasta persoana.....iai tinut luminarea de stii cit bea Corneliu????????asa ca pliscul mic
  • eqr (07.06.2013 08:09)
    foarte corect...amantul cum si-a lasat familia si a fugit dupa Adriana peste vreo 2-3 ani o so lase pe ea si isi va gasi una mai tinara....si bine ar face
  • we (07.06.2013 08:11)
    mai taie din minciuni......
  • er (07.06.2013 08:13)
    off Adriano cind iti vad fata ceea a ta de nevinovata ca de mielusel (fatarnicie) mi se face a vomita.....ESTI o oaie care o sa arzi in IAD
  • dtytu (07.06.2013 09:34)
    corect
  • srtstr (07.06.2013 16:30)
    hahaahah deacord
  • sd (07.06.2013 16:31)
    corect 100%
  • Elena (07.06.2013 16:52)
    Nu mai minca la Borsh,Adriana e Talentata intradevar, si cum vezi si fara Tiganul de Cornel o sa fie la Inaltime,pe cind el fara Taicasau e zero in aceasta orchestra!Brava Adriana capul sus si nu te uita la toti Handicapatii!!
  • Ioana (07.06.2013 17:00)
    Bla.Bla ,Bla!Tu nici pe la Fundul ei nu esti!Bine a facut ca-ci a lasat Badaranul cela,ca-ci el fara Tatal sau de mult era la Durca!!Si Copilul nu la lasat, ca e mare si are tot dreptul sa decida el,dar mai devreme ori mai tirziu tot la Mama se va intoarce!!
  • Hhhvvbmjjhv (07.06.2013 18:23)
    Nu toti is oi ca tine
  • www.md (07.06.2013 23:44)
    cine a scris,tex cu vomitatu!!! sai vina vomitu si pe urechi si sa arda in focul ne stins,si IADUL SO MANINCE DE VIIIIIIIIIIIE PACATOSILOR.
  • m( md) (08.06.2013 10:53)
    Stau si ma intreb?Ce atita se speculeaza in jurul lui Botgros /j/n,ca se prapadeste lumea fara el...,ca fara el numeni nu e nimic s.a m.d.In jeneral ,cine este el??Un simplu viorist,ca toti alti vioristi,( de fapt sint atitea vioristi f/ buni,nu numai el),dar i se face "reclama" ca-i feciorul lui BOTGROS,ca daca n-ar fi.....ar sti de el numai ciorile din cimp,parca-i un ginsac umflat..... Nici pe departe nu e acel care-l vedeti la canalele de tel. ,o face pe omul cel bun,vorbeste frumos," CHIPURELE",dar sa-l auziti in alte imprejurari,parca-i un tigan ...vorbeste murdar,e plin de invidie,e un egoist-------vorbest e irit i adresa altor mizicanti,cintareti ,i se pare ca-i BURICUL pamintului,e in erogant si bine i-a facut ADRIANA,damult ii trebuia asa!!!!! I s-a parut ca-i (ZVEZDAUA MOLDOVEI) oare nu vedeti ca pe unde se duce se tine de coada lui taica-sau,caci fara el e un nimeni!!!!!!!Adriana cautati de viata ta,o sa-l pedepseasca DUM-ZEU pentru faptul, ca-i interzice baiatului sa vorbeasca cu tine,sa te intilnesti cu el.Nu-i departe ziua ,cind el o sa dechida cu cine si cind sa se intilneasca.N-o sa-l duca de bot toata viata,si MAMA carew i-a dat viata si l-a crescut nu o va uita nici odata!!!!!
  • FARA NUME (16.06.2013 22:36)
    Mai bine i-ai da un sfat lui Adriana pentru ce-a facut . Doar stie o MOLDOVA intreaga c-a distrus o familie si-a ramas pe drumuri un copil de numai doi anisori. ......Nu-l musca pe Cornel de fund si pe taica-sau ca-s oameni vestiti si unde or calca ei Adriana nici nu poate visa . Acum e clar ca s-a casatorit numai pentru interese si dupa ce BOTGROSII i-au dat un nume mult renumit ,ea le-a multumit f-frumos caci le-a aratat FUNDUL la toti si totodata si la copilul ei ......Doar a dat dovada la toata Moldova ca pentru ea e mult mai scump si mai aproape acest Sergiu Zmeu decat copilul , sotul si tot ce-au agonisit in 17 ani .....Pentru asa cap ca al ei intr-o zi s-a prabusit tot si-acum nu mai trebue sa spuna ca-i vine greu si sufera ...........V-om vedea ce-i scri tu dupa ce a lasa-o si acest Zmeu . Doar nimic nu-i pe mult timp ,trece totul si sa nu-l caute sa-l ea de bun si cu multa caldura ca si-nainte ......Dar Cornel e categoric si nicodata nu-i va erta pentru nimic. Cornel fii mandru si gaseste-ti o sotie fedela si apropiata sufletului ca meriti .............UITA DE TOT si de toti ce-ti batjocoresc omeniata si parintilor tai .
  • S.E (24.06.2013 17:31)
    Toate femeile si toti barbatii care vorbesc de rau de Adriana sunt niste invidiosi, care nu stiu ce insemna sentimente si considera ca trebuie sa traiesti cu cineva cu de-a sila si sa nu pui in calcul si sufletul tau. In viata mea m-am convins de faptul ca o femeie POATE fi si gospodina curata si destepta si sa iubeasca cu adevarat pe cineva, dar femeile care stau si birfesc sunt niste mirsave proaste si ca femei in pat sunt ZERO intru-un cuvit
  • Carmen (28.06.2013 22:41)
    Doamne, cit este de rea lumea atazi! Vedem lucrurile peste 15-20 de ani, cine pe cine va lasa, cine cu cine se va culca... Cit e de banal! II cunosc bine pe toti. Si pe cel lasat si pe cel care a cucerit-o. Nimic de zis: Unul arogant, plin de sine, care stia sa-i faca ochii vineti si sa-i arate permanent locul pe presul de la usa si ...altul sensibil ,dragut, care i-a oferit dragoste si intelegere. Si un ciine ar alege un stapin mai blajin, dar nu o femeie sensibila care cinta dragostea. Da, la mijloc sint copii, dar nu poti o viata, care iti apartine numai tie, sa o traiesti linga cineva cu care nu vrei sa te trezesti. Afara e sec. XXI, dragii mei! Din cite stiu ambii le ofera dragoste si ajutor copiilor, mereu au grija de ei. Oare putini sint din acestia care traiesc in familie si uita ca au copii? E viata lor PRIVATA si nimeni din noi nu are dreptul moral sa-i judece. Acolo sus e Marele JUDECATOR.
  • alisa (20.07.2013 19:49)
    dar cine nu bea?cred ca tu duci la ureche,iar cornel e un talent,adriana i-a cintat cintecele si a ajuns cine a ajuns.norocul lui acum ca adriana l-a lasat,ca era in umbra ei,deja este el invitat la evenimente mondene,asa,trebuia sa se duca nevasta-sa.si-apoi d-mnul procuror nu e primul din viata adrianei.daca si-a batut-ocornel-nu asa cum trebuie,cum sa nu bei,avind o nesimtita lacasa.se primbla acum vara,dar nu cu copil
  • b0z (20.07.2013 19:59)
    daca suntem in sec 21,sa ne iesim din minti,facem copii,ii lasam,ne ducem la altul,facem striptizm si la 70 de ani,orice in sec 21.da,sunt familii divortate,dar nu ochisanu si cu zunea sunt exemplu care ofera copiilor lasati dragostea.cite iesiri ati avut cu copii?daca i-a fost atit de greu,saraca,trebuia sa plece du 10,5 ani in urma.dar nu,ca nu prezenta interes innebuniti,o ameni buni,ca doar afara e sec 21
  • Lorena (02.09.2013 14:41)
    de parcă cineva ar trebui să răspundă de păcatele altora!!! şi cine mă rog va dat dreptul să-i spuneţi curvă????? Luaţi aminte că doar talentul ei şi munca asiduă depusă a scos-o în lume şi a făcut-o vestită!!! Lăsaţi femeia în pace şi nu aveţi grijă de viaţa altora!!!!
  • Victor (22.09.2013 15:24)
    Bună tuturor !! Adriana e o persoana sinceră....și foarte corectă,asta totul puteți citi pe fața și ochii ei,noi o știm de ani de zile..cine este ea,și ce persoană este ea,dar voi o judecați neștiind ce viață a dus cu Cornel..!! judecațil pe el ca a înșelat- o de multe ori și a fost iertat..Adriana e o fire răbdatoare...și dăca sincer mi-aș dori așa soție....
  • nnicu1209 (29.09.2013 22:12)
    VEI REGRETA MULT MAI TARZIU, PERSOANA RESPECTIVA SUNT CONVINS CA TEA MINTIT SA L PARASESTI PE CORNEL, NU CRED CA TE IUBESTE ATAT DE MULT, A VRUT SA SE RAZBUNE PE CORNEL SI FAM LUI. O FEMEIE SERIOASA NU SI PARASESTE CAMINUL NICI CUM. DUPA CE TEA LANSAT CA SI MARE CANTAREATA, CIND NIMENI NU STIA DE TINE, TEA FACUT VEDETA LE AI INTORS SPATELE, MARE RUSINE DIN PARTEA TA. CORNEL, ESTE UN FOARTE BUN INSTRUMENTIST, INEGALABIL, ESTE UN BARBAT FFFFFFFF BINE, E EDUCAT DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE, NU CRED CA I POTI REPROSA CEVA. EU SUNT DIN ROMANIA, SUNT UN MARE FAN AL ACESTEI FAMILII, FAPT PTR CARE AM RAMAS FFFFF SURPRINS DE INITIATIVA TA DE A DIVORTA DE CORNEL, MARE RUSINEEEEEEEEEEEE DIN PARTEA TA. CORNELE, AI VIITORUL IN FATA NU FI TRIST CAPUL SUSSSSSSSSSSSSSSS.
    Euro
    • Leu moldovenesc
      2.8 lei
    • Euro
      323 eur
    • Dolar S.U.A.
      323 usd
    • Leu romanesc
      323 ron
    • Rubla ruseasca
      4 rub
    • Hrivna ucraineana
      4 uah
    • Leva bulgara
      4 bgn