Google+
Electorala 2014

CAMERA ASCUNSA: Si BARBATII se PROSTITUEAZA! "Ofer masaj erotic pentru doamnele plictisite de soti"

CAMERA ASCUNSA: Si BARBATII se PROSTITUEAZA! "Ofer masaj erotic pentru doamnele plictisite de soti"
Embed:

Sunt un super amant si ofer masaj erotic pentru doamnele plictisite de soti. Este unul dintre zecile de anunturi plasate pe saiturile specializate care arata ca si barbatii se prostitueaza. Ofiterii de la antitrafic spun ca stiu despre existenta unor asemena anunturi, dar ca nu pot decat sa-i amendeze pe cei care presteaza servicii sexuale.


Pe tanarul din imagine l-am gasit prin intermediul anunturilor din internet. S-a prezentat "ingerasul". Ofera masaj erotic, preludiu si, evident, sex protejat. Filmat cu o camera ascunsa acesta se lauda ca orice femeie care-i nimereste in brate ajunge in al noualea cer. Iar pentru mai multa credibilitate, enumera zonele erogene ale unei femei.

Si pentru toata placerea cere, nici mai mult, nici mai putin, 50 de euro.

Desi de meserie este contabil, tanarul spune ca banii castigati nu-i ajung, de aceea a hotarat sa presteze servicii sexuale. Si nu este singurul. Site-urile de anunturi sunt pline cu astfel de mesaje. ”Baiat, ofer orice fantezie fetelor, doamnelor masaj erotic si tot ce-si doresc fetele si doamnele, vin la domiciliu”. Pretul – 200 de lei. 


Un alt barbat care a plasat un anunt, explica la telefon de ce este in stare.


Cunosc sau nu, dar legea spune clar - tinerii fac prostitutie.


Potrivit Codului ..., o persoana care se prostituiaza poate fi amendata cu 400 de lei. Proxenetismul insa se pedepseste penal, cu privatiune de libertate pe un termen de pana la 20 de ani.


Sursa: PRO TV
Citeste mai multe despre: prostitutie, barbati, camera ascunsa,

stiri pe acelasi subiect:

vezi mai multe stiri din Social

Comentarii

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.protv.md acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume:
Mesaj:
  • sa nu te intereseze (21.01.2012 20:39)
    daaaa !!! is es din minti unii , desigur se vede ca nu au ce face altceva decit asta . poate le recomandati sa plece in Turcia la munca acolo o sa le ea locul la fetele care se prostituaza )))))
  • gri10gore (21.01.2012 20:41)
    oamenii prosti la costiujani cu dinsii
  • k (21.01.2012 20:42)
    si fete proaste :D:D sa faci sex si inca sa $$ .. dac vreti duceteva la disco si dati din ochi baiatului care va place si asta e tot !! :D fara nici un leu .. el inca in cheesburger o sa va puna :D
  • andrei (21.01.2012 20:43)
    Tara arde dar pe protv vedem super reportaje legate de prostitutia fetelor on-line care nu are nici o legatura cu prostitutie, asa ceva poti face si pe facebook, dar si a barbatilor :))) Daca tot faceti asa reportaje, schimbati va rog titlu, corect e "prostitueaza" si nu "prostituiaza", incercati sa angajati o persoana care are un liceu terminat si o profa de romana mai exigenta si va garantez ca nu o sa aveti asa probleme cu ortografia.
  • Milano (21.01.2012 20:46)
    Inka de aistea nu am avut va rog frumos destepti care acus vor scrie ca Filat Ghimpu AIE2 iau adus la asa stare pe boii istea mai bine abtinetiva va rog si ducetiva si voi si faceti cu limbuta pe la fund :D
  • afsdvg (21.01.2012 21:05)
    PUTE
  • eu (21.01.2012 21:07)
    ya v shoke.... "ku limbuta mai jos de burik" mii skirba de asa prostituali
  • elli (21.01.2012 21:08)
    :D si ce e rau in asta, omul face bani si bine fetelor
  • !!!!!!! (21.01.2012 21:09)
    Gigolo....!!! hahahaha
  • hg (21.01.2012 21:12)
    intr-o buna zi ti barbatii si femeile din MD svor fi prostituate si prostituati,cu asa tara,si aici nu ma refer numai la conducearea asta a noatra destepata,dar si la natiunea noastra degradata si lenoasa si betiva
  • gica (21.01.2012 21:16)
    dute baranule shi lucreaza sint shi baeti proshti
  • aha (21.01.2012 21:27)
    protv , asta nu e nouate, in toate tarile se stie de mult despre asta, doar ca nu cred ca ar trbuie de publicat asta la nautati, unde de fapt se uita toate generatiile
  • x+y=z (21.01.2012 21:37)
    cunosc o tinara din procuratura apela la asa servicii..lol
  • IONEL (21.01.2012 21:39)
    KIND AR SI VA APUSI O GONOREE , DE AR SI VA IASA SERVICIILE PE OKHI ))
  • gggg (21.01.2012 21:47)
    ggggg
  • Vera (21.01.2012 21:49)
    vreu sa ma linga cu limbuta peste tot.am 67 de ani.
  • Vera (21.01.2012 21:50)
    Special no sa ma spal vreo doua saptamini.
  • lilika (21.01.2012 21:52)
    mai baietsi la munca in piatsa, hamal, paznik.. cei cu voi?
  • !!! (21.01.2012 22:04)
    Iaca asa - egalitate in toate !!! Incetisor se termina timpurile cand baietii se cheltuiau cu domnisoarele pe la cafenele , la cinema , la choping ... si apoi mai dai de cheltuiala zi de zi ... si totul pentru un sarut . Iaca asa fetelor , vreti "sarutate" - platiti !!! :-)))))))
  • ylona (21.01.2012 22:06)
    hai baieti la treaba!!!acuma comentati cei care spun mereu despre partea femenina ca sunt ****.....off doamne cu asa conducere inafara de aceste porcarii (prostitutia si narcomania) nu mai avem cu ce ne slavi ... strigator la cer !!!
  • Tania (21.01.2012 22:17)
    1. forma corecta - prostitueaza, 2. care cod?
  • mdaaa (21.01.2012 22:19)
    Doamne fereste!!!!!!
  • Numele tau: (21.01.2012 22:22)
    sau apucat de la asta sa rezolve problemele in tara
  • Numele tau: (21.01.2012 22:26)
    Daca nu mergem noi in europa, europa vine la noi :)
  • mp3 (21.01.2012 22:40)
    Cunosc sau nu, dar legea spune clar - tinerii fac prostitutie. WTF poate legea interzice, dar nu spune
  • Numele tau: (21.01.2012 22:45)
    cea mai buna zona erogena este banul, mai apoi creerul si evident de ce dispozitiv dispui.( in acest context nu le enumar pe celea care lea enumerat el)
  • de (21.01.2012 22:50)
    risuri
  • grig (21.01.2012 22:52)
    sunteti niste nesimtiti, alta informatie decit toate prostiile astea ati putea gasi!!fuuuuuuu
  • da (21.01.2012 22:57)
    bravo lui...si acelor care se ocupa..nu vad nimic de rau.daca o doamna sau o domnisoara are nevoe de o partida de sex sau de un masaj care sai provoace placere ( LA NOI MULTI NICI NU OFERA PARTENERII MASAJ EROTC) asa ca lasai sasi faca datoria...si sa duca doamnele pe tarimele placerii,,,,,,fara judecatii la acest comentariu...
  • !!! (21.01.2012 23:03)
    Pentru ca sa oferi placere la femei dau 20 de ani de inchisoare ,dar daca omori 5 ani ...interesant
  • Aurelia (21.01.2012 23:10)
    shi oare sunt fete/femei care dau bani pt asha ceva? sunt singura...dar nici de asa servicii nu am nevoie, insa fiecare cu parerea sa
  • chesa (21.01.2012 23:18)
    spalatete si tu nu numai vera
  • Vlad (21.01.2012 23:26)
    Tu sa sa te speli o data in luna..... cu-i ii trebuiesti tu... nici pentru bani.... rapan ce esti..
  • Numele tau: (21.01.2012 23:32)
    Cu limbutza pe la fund,150lei,....ahah a,iaka ne ridem,mie insa mi s-a propus asa servicii in plina strada,de un barbat.am ramas shokata,dar acum vad ca mai exista asa prosti.
  • pu andrei (21.01.2012 23:32)
    daca te uiti mai bine cred ca cei de la pro tv sunt destul de destepti si au scris destul de corect...casca ochii
  • x-k (21.01.2012 23:36)
    cu limbuta pe la anus unde mai sunt snopi de cacat uscat
  • ssss (21.01.2012 23:41)
    de la tine pute babalau ce esti
  • ss (21.01.2012 23:48)
    loool...:D:D:D
  • CEA MAI DESTEAPTA MOLDOVEANCA DIN ITALIA (21.01.2012 23:49)
    DRAGI FETE EU VA DAU UN SFAT CARE L_AM MAI DAT SI LA ALTE PERSOANE, SI CARE MAI ASCULTAT TARE MAI SUNT FERICITE; ATUNCI ASCULTATI_MA DE DATA ACEASTA SI VOI, SI VETI VEDEA CIT DE FERICITE VETI FI; BRAVO VOUA, LUMEA VA INVIDIEAZA, UNDE VA PETRECETI VIATA SI VACANTA; SFATUL MEU ESTE, MA AUZITI BINE;;; BAGATI-VA SUUULAAAA CU TOT CU COAAAIIIE IN MOLDOVA CEIA, CACI EU VAD CA NUMAI RISURI AU RAMASI ACOLO, SI PROBABIL INCA VRE_O 15% DE OAMENI CUM SE CADE, INCLUSIV SI COMUNISTII, DAR VOR PLECA SI EI DEGRABA, TARA PROSTILOR, BETIVILOR, MINCINOSILOR, LAUDARORILOR, FUDUILOR, NEMERNICILOR SI NESPALATILOR ETC VA ROG NEMERNICILOR NU COMENTATI MESAJUL DAR TRAGETI CONCLUZIILE RESPECTIVE SI URLATI LA CER
  • you (22.01.2012 00:09)
    in ce orash esti in Italy ? sa vin in vizita - nii dor ;-)
  • da (22.01.2012 00:12)
    si di bun esti :D bravo cuvinte de aur )))) eu demult zik asta.....ajunge atita.....asteapta numa bani sa cheltui pe dinsele sh la urma ink sh dormi singur acasa))))
  • Vera (22.01.2012 00:19)
    principalul ca eu platesc bine si lasa sa ma linga pe unde vreau si kit vreau si in care pozitie vreau.si pot sa nu ma spal si o luna asa mai tare imi place....... si nui prima data kind apelezi la asa servicii baieti tineri si frumosi pentru bani ma ling foarte bine.
  • Vera (22.01.2012 00:26)
    Femeele de 50,60,70ani care au bani platesc cu mare placere pentru masajul erotic mai ales acel cu limbuta.si va rog fara comentariii proaste sintem si noi femei care avem nevoie sa fim iubite cocolite si adorate macar pe vreo kiteva ore.
  • ??????/ (22.01.2012 00:28)
    daca si in MD dau limbi, atunci femeeile din europa se intorc acasa
  • Numele tau: (22.01.2012 00:32)
    La ce o ajuns barbatii nostri sa linga fundurile cu 150 lei.mii si mai zic ca noi sintem curve uitativa la voi pupincuristilor....
  • HN (22.01.2012 00:52)
    Da sa fie curata ai lingeo odata! Nu!? Chiar daca 67 de ani shi bani ai vrea la urma. Masajistule.
  • HN (22.01.2012 00:57)
    In schim tu eshti o BORTA shi in aceasta sau convins totsi moldovenii ramashi in patrie! Cine are cap shi vrea sa lucreze se descurca shi aici.
  • de vavan (22.01.2012 01:05)
    iti urez si tie un barbat de acesta sa-ti fie alaturii tuata viata dacaii socoti tu barbati :) ( curve):D
  • DAVID (22.01.2012 01:06)
    se vede ca esti curva-Italiei , daca nu-ti pasa de tara noastra mica R.MOldova apoi nu vizitai acest site , asa ca lucreaza bine acolo in italia si da fundul la bataie , bravo tie te ai dat de rusine ,,,, curva-ce esti , nesimtito , proasta
  • empty (22.01.2012 01:24)
    daca este astfel de serviciu inseamna ca este intrebat......>!!!!f ericitiii:D
  • c (22.01.2012 01:53)
    undes cei care striga in gura mare ca femeile sunt curve?
  • serj (22.01.2012 05:12)
    partia intima e cia mai curata .....p-u acei care au grija de sine ......cei care vorbesc de mizerie ...vorbesc de sine ca cred ca sunt toti ca eii ca nu se spala sau nustui ce mai fac....
  • eu (22.01.2012 05:34)
    maladetz patzanu +++
  • de katrina (22.01.2012 06:45)
    Barbatii au ajuns sa se prostitueze din motiv ca au vazut ca iese bani buni si se relaxeaza si ei intre timp. Sunt o gramada femei singure, independente si isi dau comanda de asa baieti sa le faca placere si nimeni apoi nu te stie. Dar alfonshii nu se plaseaza pe acelasi rang ca acei care se prostituaeaza?
  • de katrina (22.01.2012 06:54)
    Mai facut sa rid :D:D:D:D:D:D:D:D:))) )))))) oi ne magu. Si Vera ma facut sa rid....nu daa banii is la puetere.......dar nu e numai asta oameni buni. Cind faci totul din dragoste si mai predomina un sentiment intre voi asta e super si acela ca a sa te linga si in fund ca nu vei avea asa placere.Nu trebuie sa vina numai de la barbat totul , trebuie noi femeile sa fim putin mai nebunatice in pat atuncea si barbatul nostru va fi gata sa ne faca si masaj erotic, dragoste nebuna etc si fara pupaturi prin fund ca asta e gretos.
  • cireshika (22.01.2012 07:21)
    eu va spun sincer, am ras cu lacrimi, ce ca ce, dar la imaginatsie suntem primii hahahahahahahahahaha hahahahahahahahahha
  • ddd (22.01.2012 07:30)
    persoanele care apeleaza la asa servicii nu sint de virsta ta.de virsta ta sint fetele de la disco care se distreaza pe banii sotilor a caror sotii intre timp se relaxeaza.intelegi?t u te duci la disco in speranta ca poate azi vri-o proasta sau vri-o beata te va trage in patul ei.ele se distreaza ca sa uite cu ce pret isi achita chiria in chisinau si urasc patul pe care dorm.sint doar curios de un lucru.barbatii se lauda prietenilor despre aventurile de la sauna de la serviciu,mackler etc.oare femeile discuta despre asta?
  • aaa (22.01.2012 09:16)
    corect!!!!!!!!!!
  • sss (22.01.2012 10:10)
    sint care le place si smelly:) stinky si stiky:)
  • L***** (22.01.2012 10:23)
    ia te uită cîtă lume rea și invidioasă pe aici... pentru cei supărați de detaliile unui relax bun (cu masaj erotic, alte chestii...) : dacă sunteți parte bărbătească - niciodată nu va interesat cum se simte partenera voastră și cred nici nu are idee sărmana ce-i asta orgasm; dacă sunteți parte femeiască - niciodată nimeni nu va oferit asemenea plăcere, și chiar vă compătimesc.... Și îmi fac concluzia - iubitul meu e o dulceață de bărbat și sunt norocoasă că este al meu :))))
  • mihai (22.01.2012 10:29)
    nu vad nimic revotator. Fiecare cu viata lui. Cu ce sunt mai buni acestea de la piata,care te te amajesc si te fura???????? Omul isi face lucrul- pentru placere : platesti......
  • elli (22.01.2012 10:52)
    :D :D :D
  • elli (22.01.2012 10:54)
    ''pupincuristilor'' ? :D hahahahahahahaha :D
  • elli (22.01.2012 11:00)
    Hai lasa si nu mai fi si tu asa modernizat...nu mai este tzara noastra chiar asa cum ai descriso tu....mie-mi place la mine in tara, aici invat, aici mi-s rudele, prietenii, locurile frumoase si pitoresti in care am crescut, totul imi aduce aminte de unde sunt......dar ce sa ma duc undeva unde sunt o straina si o sluga in fatza acelui popor? In acea Italie , Spanie etc nu vom fi acceptati niciodata ca ''de-ai lor'' oricat moldoveanul n-ar munci si nu s-ar umili............... ............asa ca stai tu cu ''fericirea'' ta acolo ca la ce criza se preconizeaza tot acasa o sa trageti.....
  • elli (22.01.2012 11:02)
    daca erai ''cea mai desteapta moldoveanca din italia'' nu te autodenumeai ''curva italiei'' se vede ca ''tare realizata'' esti acolo...mai vii si dai sfaturi aici netrebnico.
  • elli (22.01.2012 11:06)
    ee...asta dak va legati cu fete profitoare de aceia patiti asa....trebuie sa fiti stabili in relatii si atunci o sa fiti fericiti :p
  • jf (22.01.2012 11:33)
    RESPECT!!!
  • Uasea (22.01.2012 11:35)
    "un alt barbat" dar e acelasi num de mob afishat pe monitor!!!
  • Aurelia (22.01.2012 11:39)
    eu am 25 si ma simt normal si asa kum sunt, singurica...nu am nevoie de astfel de servicii :)
  • Numele tau: (22.01.2012 11:39)
    Cum sa te descurci in Moldova CU LIMBA asa cum o faci tu cu bani.Draji femei si fete veniti in Italia aici ling pedejeaba fara bani .
  • de katrina (22.01.2012 12:05)
    Cine are cap si stie sa economiseasca acela oriunde se descurca. Pai se putea de asteptat la asa ceva, majoritatea vreau ca in europa sa fie. Eu cind vin de peste hotare ramin sokata nu de oamenii care sunt pe loc in md dar de aceeasi care vin de peste hotare de parca au cistigat milione. Oamenii care se ridica cu fortele sale si ajunge cineva in lume , el niciodata nu a sa isi permita sa fie cu nasul pe sus si niciodata nu a sa cheltuie bani nebuni pe haine.
  • de katrina (22.01.2012 12:10)
    Eu nu sunt de acord fiind si eu peste hotare de multi ani. Moldova o iubesc atit eu cit si sotul meu, acolo au fost momente foarte frumoase petrecute, copilaria, dragostea, nunta. Bucurativa oameni buni din orce bucatica de paine si aer curat. Trebuie sa gasim in orce frumos.......dar cel mai tare mii dor de troleu. Noi mereu cu troleul mergem cind venim in tara chiar daca este masina dar vrem sa ne amintim momentele frumoase petrecute acasa, linga parinti :((((
  • de costea (22.01.2012 13:24)
    cu limbuta mai jos de buric XDDDDDD
  • iiii (22.01.2012 13:27)
    iaka sa ivit si o clientela adevarata... nu ratati ocazia baieti..
  • ttt (22.01.2012 13:30)
    mai bine sa le pue sa plateasc inpozit din vinitul care il fac.decit sai amendezi.
  • rr (22.01.2012 13:36)
    tu nai vazut ce se petrece in Amsterdam.este mai ceva decit in moldova,este libertate totala prostitutiea si drogurile, sunt legale.
  • V-Tina (22.01.2012 13:45)
    SA STII CA AI DREPTATE,CA LI SA AM DUS CRASHA LA FETE IN ULTIMII ANI,NU STIU ALTCEVA DECAT SA CEARA DE LA UN BAEAT RESTORANTE ,DISCOTECI SCUMPE CALATORII PE CRUCIERE,IN PARIS ETC,LIBERTATE IN SEX LINSE PESTE TOT,SI AU INCEPUT SA SE SIMTA FARA PRET,FETELOR MINE POIMINE O SA VA TREZITI ....CIORAPI ALBASTRI....PAZEA, UITATIVA IN URMA CATE FETISOARE SE RIDICA IN FIECARE AN PROASPETE
  • cetățean (22.01.2012 14:06)
    TÎRFĂ MASCULINĂ :-D :-D :-D, da planeta are perturbări enorme dacă Homo sapiens nu mai are rațiune și nu-și dă seama pentru ce natura l-a înzestrat cu atîtea organe, fiecare organ avînd menirea sa!!!
  • superman (22.01.2012 14:59)
    da eu la fetele frumoase le ling gratis.., si ele ma ling.., sint tinar si frumos si toate ma vor.., ce-i rau in asta??
  • de katrina (22.01.2012 15:44)
    Pai treaba ta linge cit vrei ce am eu cu tine
  • hgut (22.01.2012 19:13)
    Dar cu cit gust povesteste acest drac,,cu limbuta,,.........
  • alex (22.01.2012 19:17)
    hai te rog nu exagera,mare treaba iata eu iti spun femeile is curve da nu toate asa ca si barbatii sunt curvisti,intrun cuvint lemne uscate in padure sint vrei nu vrei,si nu trebuie amuia sa exageram.
  • moldovan (22.01.2012 19:38)
    Da intradevar ai dreptate vinovata este perturbarea naturii am ajuns sa lingem tot ce se nimereste in cale cu bani ii clar, gratis nii greata.
  • Numele tau: (22.01.2012 20:03)
    :D:D:D este corect prostituiaza, bine ca nu esti tu acela care scrie la protv
  • Numele tau: (22.01.2012 21:32)
    Pina acuma scriati in comentarii ca femEile noastre plecate in Italia sint curve si va fac de rusine DA MAI UITATIVA LA VOI LA CE VEATA ATI AJUNS LINGETI TOT RAPANUL CU BANI.
  • tot nu-i rau:-/ (22.01.2012 22:38)
    MOLDOVENII sint poporul cel mai activ sexual- iaca si un anecdot nou:DDDDD
  • p (23.01.2012 00:14)
    da baietilor le spoate s apeleze la aceste servicii xDDDDD
  • OLGA (23.01.2012 05:02)
    V.I.A.T.A DE LA VIU, VIETATE, ETC. CHIAR E ASA DE GREU ??? CE ATI FACUT LA ORELE DE LIMBA ROMANA? MATINCA FOLOSEATI LIMBA LA ALTCEVA :)))))
  • ddd (24.01.2012 15:39)
    tu ce ai lins-o ?
  • aaa (28.01.2012 23:04)
    fa oaio dar tu de unde esti,nu tot din moldova asa ca intr-o buna zi ai sa te duci inapoi