Google+
Electorala 2014

Deosebit de PERICULOS. Un tanar din Criuleni a impuscat in oamenii legii! De ce a facut asta

Deosebit de PERICULOS. Un tanar din Criuleni a impuscat in oamenii legii! De ce a facut asta
Embed:

A vrut sa-si recupereze o datorie de la un cunoscut, folosind un pistol, insa a tras in politistii care i-au cerut actele la control. Baiatul are 26 de ani si a fost retinut. Incidentul s-a petrecut aseara pe strada Izmail din capitala.


Potrivit politiei, suspectul este originar din Dubasarii Vechi, Criuleni. Dupa ce a fost retinut acesta a declarat ca intentiona sa-si obtina banii imprumutati.

 

Anchetatorii insa nu exclud ca suspectul ar fi vrut sa jefuiasca oameni in strada. Baiatul sustine ca a gasit pistolul acum o saptamana, pe o strada din sectorul Buiucani.

 

Totusi, s-a stabilit ca arma a fost furata dintr-o locuinta din Straseni, in vara anului 2011. Tanarul este retinut pentru 72 de ore si risca pana la 8 ani de inchisoare pentru ca a atentat la viata si sanatatea politistilor folosind arma de foc.


Sursa: PRO TV
Citeste mai multe despre: criuleni, pistol, impuscatura,

stiri pe acelasi subiect:

vezi mai multe stiri din Social

Comentarii

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.protv.md acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume:
Mesaj:
  • bravo (30.01.2013 10:34)
    bravo politistilor care pentru un salariu de 4000 lei isi risca viata, traiasca Filat si cu Recean si sa le iasa pe ochi reforma MAI in urma careia eu o sami pierd serviciul, pe cind multi colegi deai mei deja au fost nevoiti sa se concedieze... probabil o sa ma apuc si eu de contrabanda....
  • ........... (30.01.2013 10:36)
    Pacat de alegerea care a facut-o.Sa dai cu piciorul la libertate........ins a isi merita pedeapsa.In primul rind s-a uitat la prea multe filme "boul(putin spus)...chiar daca nui respecta nimeni pe politisti,oricum ei sunt oameni exact ca noi si sunt asteptati acasa de familie...si din cauza la repet un "bou ca asta pot sa nu se mai intoarca.
  • sabia lui stefan (30.01.2013 10:42)
    e bine că nu sunt urmări grave!!!
  • pentru boi (30.01.2013 10:44)
    cu arma in mina era erou da de vb deakuma niki voke nu mai are...norokos baiat a gasit arma in kisinau............. .la puskarie ku asa jigodii....
  • ... (30.01.2013 10:47)
    baiat prost
  • dz (30.01.2013 10:53)
    mucosule...daca nu ai minte asa iti trebuie..va uitati prea mult la filme si va credeti mari si tari...offf.!!!
  • Eu (30.01.2013 11:08)
    Bandit, spurcaciune numai sa fure stiu aistia!
  • balon (30.01.2013 11:09)
    balonashul de gaz xDD
  • me (30.01.2013 11:25)
    in SUA in asa caz el la sigur era ciuruit de gloante.
  • Dima (30.01.2013 11:37)
    bai boule invata sa scrii corect
  • ery (30.01.2013 11:49)
    singur so predat
  • Dumitru (30.01.2013 11:49)
    problema poate fi mai serioasa decit declara animala asta , posibil ca si e un KILER si dorea chiar nu sa il sperie da sa OMOARE omul , trebuie politistii sa lucreze bine cu el sa il bage la racoare pe vri-o 15-20 ani
  • ... (30.01.2013 11:52)
    isi strica viata cu propriile sale miini...
  • ion (30.01.2013 12:02)
    baiat prost....
  • Corina (30.01.2013 12:12)
    Ai dreptate,tare is mari si tari pina nu-i pune cineva la punct,eu sper din tot sufletul sa fie pedepsit corespunzator si sa imble toata viata cu coada intre picioare,Pid....ras! !!!(P.S. Politia Bravo!)
  • eu (30.01.2013 12:45)
    Pericol public!!!
  • RUSINE (30.01.2013 13:57)
    POZORRRRRRRRRRRR POLITIA DIN MD.NAU CATUSE....LO LEGAT CU ATA .....:D:D
  • pol (30.01.2013 15:04)
    Corect, în momentul reținerii nu mă gîndeam la familie sau....., spaima despre ce s-ar putea întîmpla a venit mai apoi. Mersi celor care înțeleg.
  • COX (30.01.2013 15:05)
    Bravo politiei, insa nu inteleg un lucru: Ce fel de incatushare cu ata din plastic? E criza da catuse??? Vad mai multi politisti in imagine care vor sa transporte infractorul cu o masina nespecializata. Oare o fi masina personala a unui colaborator????? Far a catuse... fara masina de serviciu... straniu, dar oricum bravolor.
  • Byzar (30.01.2013 15:06)
    nu trebuia sa scoata arma...si ce daca o are... mai e si pneumatica :))) puscarie cica, dupa voi toti ar trebui sa stea la puscarie.
  • mj (30.01.2013 15:12)
    Acesta este viitorul tarii...faci studii si cind vrei sa te angajezi v-or 3 ani experienta si-ti dau un salariu de 1800. Fiecare incearca sa se descurce cum poate...dar acest tinar a luat un drum gresit. Pacat! vinoveti de tot ce se intimpla in tara sint demnitarii nostri care sarmanii fura pe un capat si nu le pasa de nimic. Ba handicapatilor ginnditiva ca fug toti din tara...si cine o sa lucreze pentru voi? de unde o sa mai furati? Ratatilor!
  • jupin (30.01.2013 15:16)
    cu fularul
  • Numele tau: (30.01.2013 15:29)
    nu esti mai departe de dinsul daca scrii asa vorbe frumoase. sau poate tu estu p...ras , iti pare rau ca tea intrecut sau ce. nu te bucura de altii pe urma vei ajunge mai rau ca dinsu , sa dea domnul.
  • asai (30.01.2013 15:35)
    Prin aceasta se vede riscul si dotarea politiei. Cit de rai sunt politistii cu zic altii, dar la greu tot striga intai mama si apoi politia, inclusiv si cei care fura cind le vin oaspeti nedoriti.
  • mafiot (30.01.2013 15:51)
    obraznicie totala!asta se intimpla intr-un stat de drept,independent,cu justitie korecta si impartiala,insa cu o politie ingenunchiata si miinle asbolut legate,deja miine vor ataca prokurori ministri si deputati.RUSINE DEMNITARILOR
  • vano (30.01.2013 20:53)
    cu părere de rău reformele s-au început în MAI, dar dotarea poliţiei este la nivelul cel mai de jos. Un poliţist nu are în dotare cătuşe,automobil de serviciu şi nici combustibil. Toate enumărate este nevoit să-şi ia din bugetul familiei.
  • polon (30.01.2013 23:47)
    da doamne cit mai multi prapaditi sa fie prinsi si pedepsiti
  • ... (31.01.2013 01:24)
    corect pentur 4000 mii de lei risti si akasa sa nu te mai intorci....dar daca era impushkat ce spunea ministru de interne ???? salariul nu importa da importa patriotismu ???? halal de asa patriotism....sa mori...sa lasi o familie fara " cap " pentru 4000 de lei ???? reforma asta ii de risu lumii....dati mijloace speciale..salarii mari....apoi faceti reforma...
  • dragosh (31.01.2013 01:25)
    foarte corect cit de rea nu ar fi politia..da fara ea ar fi si asa haos in tara..
  • dragosh (31.01.2013 01:27)
    nu are mnisteru de interne bani de mijloace speciale..ce regula sa faci in tara..daca nuti da o pereke de catuse si o vesta makar anti kutit pe noapte...??? ce reforma ??? merge vorba
  • dragosh (31.01.2013 01:29)
    sa intimplat si unui kunoskut de al meu.....pe urma ia vine gindu ka putia so " inhate " dar intii sa gindit pentru societate...dara societatea la politie se gindeste ??????numa se tin de " musari " etc...dar tot in ajutorul lor sare
  • ion (31.01.2013 09:26)
    tu esti prost...asta nu e ata dar catuse de plastic de unica folosinta.
  • ion (31.01.2013 09:29)
    corect ,si nu numai...
  • D-Vechi (31.01.2013 09:58)
    Da cine este tinarul din imagine, cum se numeste macar sa stiu al cui este....
  • SSSS (31.01.2013 13:25)
    Cu pantalonii rupti in fund, Recean face reforme in politie. Ridica salariile la politisti mai tampitule,intereseaz a-te unde si cum locuiesc au posibilitatea sa-si achite gazda? Ce folos din reforma asta prosteasca daca politistul merge la serviciu ingindurat cum sa-si intretina familia,cum sa-i hraneasca cum sa se descurce pentru ziua de miine? Puneti accentul pe baza materiala daca vreti rezultate. De altfel veti ramanea cu refirma numai pe hartie.
  • Jho (31.01.2013 13:54)
    Bai poltist... numai pentru gndu ca ai putea sa te faci contrabandist trebuie de dat afara asa "cadri"... tu poti sa juri ca nu ai folosit epoleti in scopuri personale.. ca nu ai luat mita? ..ca ai idee macar ce inseamna justitia si obiectivitatea??
  • Jho (31.01.2013 13:56)
    ........ cit despre cazul dat...asa lepadaturi trebuie pedepsite fara nicio mila.
  • prieten (31.01.2013 20:18)
    Îmi pare foarte rău Colită de ce ti sa întimplat doar erai un băiat linistit si bravo mereu sareai la ajutor sincer îmi pare rău
  • 123 (31.01.2013 20:29)
    100%
  • miki 089 (31.01.2013 22:43)
    la noi degraba pe cai or sa imbli. shi pe biciclete...
  • Пусть народ не верит всему,что пишет пресса и твердит полиция! (08.02.2013 00:12)
    Пускай теперь тот человек,ко орому в свое время помог деньгами Николай,из- за которого он покалечил себе молодость( порыве),пус кай "ГНИДА" всю жизнь будет мучатся от греха Коли.Ведь никто правды не знает,и все винят пацана.По большому счету полиция преувеличи вает что бы вызвать пиар-ход и наводить клевету на человека.Л чше бы вы захватывал и настоящих преступник ов,которые совершают ежедневные криминалы, о все же гуляют на свободе.А парень,кот рого знали только с хорошей стороны,и который по глупости попался на крючок,из-з а своего же долга..вот как раз и ему приходится расплачива тся за все грехи.Жалк и обидно что нету справедлив ости.И пускай народ не ведется на все,что пишет пресса! Легко оссуждадь на расстояние ,не зная истину..
  • ?????????????. (08.02.2013 09:25)
    asta e un criminal si familia lui la fel,niste mizerabili,la puscarie e locul lor acolo sa-si termine viata,din cauza acestor criminali in fiecare zi mor oameni nevinovati,e un parazit care nu vrea sa munciasca a pus in pericol multe vieti omenesti ,pacat ca la noi nu se practica ca in alte state metoda de a fi impuscat
  • ina.... (08.02.2013 09:28)
    multumesc mult oamenilor lejii care au retinut acest criminal BRAVO LOR
  • Не нужно утрировать ситуацию.. (08.02.2013 13:37)
    Не нужно только так утрировать его поступок!Н собирался он никому причинять вреда,всег лишь хотел припугнуть должника,и -за которого не один Николай стал жертвой развода.Да и то,что он как бы стрелял в сотрудника полиции,то е преувеличе нно!Бойтес греха народ!! Зачем валить все грехи на человека,к торый с малых лет сам своим тяжким трудом зарабатыва л копейку для себя,и в том числе для семьи...Не тот человек,ко орого нужно так строго ссудить и осуждать! Еще раз повторяюсь !..Легко осуждать на расстояние не зная потоптанну ю обувь человека!!!. .Еще нужно доказать его вину,а именно не аргументир ов.факты оперативни ков.Это всего лишь домыслы ... Желаю в первую очередь,чт бы справедлив ость восторжест вовала и человек ответил лишь за то,за что положено ответить.
  • ????????........... (09.02.2013 19:50)
    Natali esli bi na tebia tac napali s pistaletom ta bi seicas tac ne pela ba i ne rascazivala tut nam scazci cogo zascisciaesi PRISTUPNICA,IDIOTA,S APLECA .Esli bi on bil narmalinim parnem on bi pasel rabotati cac rabotaet astalinaia maladeji a ne iscal besplatnii sir v miselovce da on narcaman naverno i poatamu grabil liudei emu ne hvatalo na narcotici,gde ego raditeli smatreli a znaesi gavareat cacie raditeli tacoi i sin iablaca ot iablani ne daleco padaet,ctobi spasti svaiu scuru on seicas gatov tac cac ta rascazivati raznie basni naprimer pro parnia catarogo cac budta doljen emu dolg otdati,tacie cac on doljni sgniti v tiurme a ne guliati na vole i streliati v liudei .
  • Pro TV (09.02.2013 21:33)
    oameni buni ati vazut stirile cu el cum isi recunoaste vina? 1)jaf comis Criuleni 2)jaf comis la Chisinau 3)distrugere morala a mai multor persoane(ati vazut cum vorbea domnisoara care era vinzatoare)la sigur si a lasat serviciul,4)detinea o arma care era furata cu mult timp in urma si era fara acte 5)a pus in pericol viata persoanelor care nu aveau nici o vina(politia) si daca omora intimplator vre un politist atunci avea sa cinte altfel 6)se pare ca nu vede stirile baiatul care ii era dator sa se alature persoanelor care au avut de suferit sa depuna si el vreo plingere mare norok are,se vede ca nici nu stia cel asteapta saracul baiat,dar daca avea sa fie impuscat mortal aveau sa fie alte stiri si la sigur ERA SA COMENTATI ALTFEL,toti ati avut datorii sunt sigur,si mai sunt absolut sigur ca nu ati recurs la asa metode de a inapoia datoriile inkipuitiva acum ce spun si ce ar intreprinde parintii domnisoarei care a fost speriata,inkipuitiva acum politistul care nu avea nici o vina si care din cauza la asa baieti curajosi numai cu pistoale putea sa prinda glontele si ce acum intreprinde,el la sigur nu l va lasa asa simplu,incercati macar citusi de putin sa va inchipuiti ca sunteti in lokul DOMNISOAREI CARE ERA VINZATOARE,IN LOKUL POLITISTULUI,SI IN LOKUL BAIATULUI, OAMENI BUNI V ATI INCHIPUIT????????CAM TEAR STRINGE DE SPATE NU?BRAVO POLITISTILOR CARE INTRADEVAR LUCREAZA BINE SI CARE NU SAU SPERIAT DE FAPTUL CA A FOST DESKIS FOCUL ASUPRA LOR,(((mai exista si un proverb daca l mai tineti minte DUPA FAPTA SI RASPLATA ))) asa ca ai la racoare timp pentru ca sa ti vina mintea la cap si sa uitsi de filme,si sa devii mai matur,un baiat de 26 de ani ar avea alte ginduri cum ar fi sa incerci sa ti creezi o familie sau sa devii o personalitate cunoscuta,e mai usor sa ajungi sa te cunoasca lumea ca pe un tilhar si cu toate ca ti ai recunoskut vina nu cred ca o sa te ierte pentru asta si nici cei care au avut de suferit,despre politisti pot sa spun ca sunt bravo,si la sigur cred ca o sa se eie in consideratie la ridicarea in rang BRAVO!!!!!!!!!!!!!!! !!
  • cristi (10.02.2013 10:53)
    mnogo let nazat atat pristupnic bil osujden za iznasilovanie maei plimeanete on so svoimi drujcami iznasilovol ee,togda on usel ot nacazanie patamu cto za atoi bednoi devusci necomu bilo zastupitsia a teperi slava bogu ata emu tac ne praidet VSETACI ESTI BOG NA SVETE ....puscai ego paditeli uvideat cacogo MONSTRA ani virastili
  • Natali (10.02.2013 17:36)
    Что за БРЕД вы несете??! Да какой он наркоман?Ч ловек не курит,не пьет,не то что бы наркотики употреблят ь..И работал он всю жизнь,к тому же на стройке,се я и в том числе и маме своей помогал.Вы пишите_"нав ерника он наркоман".З ачем такое писать,есл не уверенны и не знаете человека?И кого он грабить собирался?! Это домыслы оперативни ков,которы нужно выполнять свой план и таким образом наши подопытног о кролика,же тву,на которую скинут и чужие грехи.Бойт сь Бога,народ! !Ведь у вас тоже детки растут и никто не застрахова н от в этой жизни ни от чего,в том числе и от тюрьмы.Тем что они прессуют его что бы он брал на себя чужие грехи,они рано или поздно за это ответят! Если не перед законом,та перед Божьим правосудие м.Я ни чуточку не боюсь своих комментов по поводу этого человека,т к как только единицам известно что скрывается под его оболочкой. Е ВЕРЬТЕ ВСЕМУ ЧТО ПИШУТ И ГОВОРЯТ!! А ели его и заставят признать то,чего он не делал,так для этого есть рассмотрен ия судебного процесса!!! Мой опыт многое чего может доказать!
  • Natali (10.02.2013 17:45)
    Какое изнасилова ние?! Какая племянница ?..видно заплатили вам хорошо,для того что бы вы бросили на него еще пару чужих эпизодов!И и же,у самого какие то проблемы с криминалом ,вот и таким образом пытаются разгладить вашу вину..До чего же вы продажные все!! Бога ни чуть не боитесь! рада хоть тому,что в нашем стране люди более добрее и с сочувствие м относятся к чужим горем.Жест кие вы!!
  • Natali (10.02.2013 18:24)
    Еще хочу написать на счет той,как бы"бедной напуганной продавщицы "пару слов..Может стоит ее проверить, а наличие лицензии на торговли?! Не сама же полиция прикрывает ее за ее же ложные показания?! !............КОР МПИРОВАНН Я СТРАНА!! ПОЛИЦИЯ ХОЧЕТ НА ОДНОЙ ЖЕРТВЕ ЗАКРЫТЬ ВСЕ СВОИ НЕ ЗАКРЫТЫЕ ДЕЛА!!........С АМЫЙ ПЕРВЫЙ ПРЕСТУПНИК ,это и есть КОРУМПИРОВ АННЫЕ ПОЛИЦЕЙСКИ Е!! ...Рано или поздно им придеться ответить за свои грехи!!
  • kristi (10.02.2013 18:47)
    kak vi obiasnite ego pastupok katorii on saversil mnogo let nazat iznasilovaia bednuiu devusku.OTA NE PERVII RAZ KOGDA NA NEGO OTKRIVAIUT UGOLOVNOE DELO ,VI GAVARITE O BOGE ,LUCSE VI POBOIALISI BOGA ZASCISCAIA ATOGO UGOLOVNIKA,PACEMU VI NE GAVARITE VSIU PRAVDU ILI VI ZABILI OB ATOM SLUCAE .....
  • Natali (10.02.2013 19:15)
    А почему же,если он был замешен много лет тому назад,как вы пишите,за изнасилова ние..почему он не понес наказание еще тогда?Не имея средств откупиться на то время,и не имея влиятельны х лиц?Ведь изнасилова ние легко доказать?З ачит он не причастен был к этому инциденту? очему именно сейчас его пытаются привлечь к тому,чего не могли доказать на то время?Как этот факт объяснить? Выбитым признанием из него или фальсивици рованой экспертизо й? ДОКАЖИТЕ С НАЧАЛО ЗАКОННЫМ ПУТЕМ ЕГО ПРИЧАСТИЕ К ДЕЛУ ОБ ИЗНАСИЛОВА НИИ,вот только тогда ссудите по всей строгости закона.А за ложные показания тоже есть криминальн ое ответствен ность! Это касается той же продавщице й,той же бедной девушке,ко орая яко бы пострадала от него...И на счет уголовника ,как вы выражаетес ь в его сторону,не имеете право,так как его вина еще не доказана!
  • pro tv (10.02.2013 21:33)
    glavnoe ne to wto iznasilovanie ne iznasilovanie glavnoe to wto on ne pervii raz pered sudom,segodnea vi na ego storone i stroite iz nego ANGELOCKA,A ZAVTRA KOGDA DOPUSTIM ON NATVARIT WTOTO NA MNOGAE SERIOZNOE VSPOMNITE PRO TO KAK VI EGO ZAWIWEALI,VI JE ZNAETE I TO4NO SKAJU WTO SAMI NE LIUBITE OBWEATSA S TEMI KOTORIE PROVELI VREMEA ZA REWOTKOI ILI ETO NE TAK?????I DAJE IZBAGAETE IX ILI VI PREDPOCITAETE KOMPANII V KOTOROM PRISUTSVUIUT TAKIE TIPI LIUDEI,NE UVEREN WTO ETO POWLO B VAM NA POLIZU I VI I VAWIM DETEA KAK I MI OBEASNEAETE WTO PLOXOE I WTO XOROWEE WTO NADO DELATI I WTO NE NADO,ETO VSEM NAM NADO BOEATSA TAKOVO KAK ON,I VAM TOJE,RECI MOJET IDTI O LIUBOI SITUATSII,CELOVEK S ORUJIEM V RUKAX ZABIVAET O ZAKONE,KAK ZABIL I ON VI GOVORITE WTO ETO MILITSIEA SUEOT EMU KAKIETO NEZAKRITIE DELA KOTORIE PO VAWEMU SOVERWALI BOG ZNAET KTO,A VI EGO PRIZNANIE SMOTRELI VI NOVOSTI SMOTRELI???????????? ??TAM GOVORITSA WTO ON PRIZNAEOT KAK BI ON RAS4ITIVAET NA DOSROCINO,SEGODNEA VI XOTITE SKRIVATI MELKOE HULIGANSTVO,A PATOM????????????TAK OVA KAK ON BOEATSA NADO I TAKUIU KAK VI TOJE I NE OBIJAITESI,NO FACT NA LITSO,PRESTUPLENIE BILO?????BILO!!!!!!! A WTO U NAS POLUCEAIUT TE KTO SOVERWAIUT TAKIE POSTUPKI???????SIDEA T V TIURME!!!!!!!!!!!!!A DLEA CEGO SIDEAT????????WTOBI ONI PONEALI TO WTO REALINAEA JIZNI ETO NE BOEVIKI KOTORIH ONI NASMOTRELISI,EA PRO4ITAL RADI INTERESA NEKOTORIE KOMENTI V TOM CISLE I VAWIH I SKAJU ODNO TOGDA KOGDA KAK BI BILO ILI NEBILO TO IZNASILOVANIE XOCIU SPROSITI TOGDA TOJE VI EGO ZAWIWEALI??????????? ?????IZOLIROVATI OT OBWESTVO NADO V PERVUIU O4EREDI TAKOVO KAK ON I VAS,ZA TO WTO SKRIVAETE PRESTUPLENIE TOJE MOJNO POLUCITI,KAK ZA SOU4ASTNIKA,A ESLI V VAS KTOTO PRITSELILSEA PISTOLETOM I PITALSEA B OBOKRASTI WTO B VI TOGDA DELALI,I ESLI B VAM UGRAJALI WTO ESLI NE OTDADITE TSENIE VEWI TO BUDET STRELEATI EA PONEMAIU VI NE HOTITE SOGLASITSA S TEM WTO VAW ETOT ANGELOCEK PROSIDIT ZA REWOTKOI NO WTO REALINO TO REALINO,NORMALINIE LIUDI POVTOREAIU DUMAIUT O DRUGOM A NE O TOM KAK NA HALEAVU JITI,I NA KRADENIE DENGI,VI GOVORITE ON S MALIH LET ZARABATIVAL KAK MOG KOPEECIKU NA HLEBUWEK,ETOGO BITI NE MOJET ESLI ON VOR,VI EWEO NACINAETE OBVINEATI UJE I POLITSEISKIH I BIEOTE SEBE NOGOI V GRUDI WTO MOL ON NE PRESTUPNIK NO S PITOLETOM ON HODIL TO I IZ NEGO ON STRELEAL TO ,TOJE MNE ANGELOCIKA STROIUT TUT A BRED ETO VI NESEOTE VI JE NE HODILI KAK ON ZA DOLGAMI S PISTOLETOM ETO EA VAM TOCINO GOVORIU,LUCWE DUMALI O TOM KAK VOSPITIVATI VAWIH DETEI WTOB NE KAK ON NA ETOM PUTI HODILI A VIBRALI VERNII PUTI,LUCWE B OBIASNILI IM A NE COMENTIROVALI TUT I NE PITALISI DOKAZATI KOMUTO WTO KTOTO TIPA NE VINOVEN,VIDIMO VI IMENO IZ TAKOVA KRUGA LIUDEI KAK ON I RASUJDAETE NA UROVNE KAK I ON ZAKON ESTI ZAKON DLEA VSEH KAK GOVORIL KTOTO NEKOTORIE ZA KURITSU SIDELI A ETOT WTO U NEGO ZVEZDA NA LBU WTOLI ?????GOVORIU EWEO RAZ SEGODNEA MELKOE HULIGANSTVO ZAVTRA WTOTO PO SERIOZNOE OBVINENIA NEVINOVNOGO XA TOJE MNE NEVINOVNII SUDITI NADO PO VZROSLOMU .................
  • Natali (11.02.2013 01:16)
    Уважаемый супер канал!! Советую перед тем как писать в общ.-х коментах,н множко подумать над тем,что пишите! Вы уже и меня пытаетесь обвинить в том,о чем не имеете ни малейшего представле ния,кто я и что за человек.Эт м же,в очередной раз доказывает е,наскольк легко можно облить человека грязью,не зная самого его..А то,что вы повторяете сь каждый раз в комментари ях,еще раз доказывает что вы не владеете никакой информации ,а всего лишь ссылаетесь на НЕ аргументир ованное мнение окружающих . Я всегда придержива лась рамок закона, не нарушая его!И всегда была противнико м криминала.. .Но раз я вышла на общий форум,где решилась все же написать против вашего мнения и выводов,зн чит я уверенна в том что пишу и для чего пишу...
  • Natali (11.02.2013 01:42)
    А бояться меня не надо!! Бояться нужно таких как я,которые пытаются открыть людям глаза и донести до них правду!! ВСЮ ЖИЗНЬ НЕ ПРИЕМЛИЛА ЛОЖЬ,КЛЕВЕ У И НЕСПРАВЕДЛ ИВОСТЬ!! "ПРЕСТУПНИ ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ"_есл и его вина доказана!Н он должен сидеть за то,что он совершил..а не за то,что ему пытаются инкриминир овать!!Физи ческим путем из человека можно выбить любое признание.. О ЧЕМ И ПЫТАЮСЬ ДОНЕСТИ ДО ЛЮДЕЙ!!
  • kristi (11.02.2013 18:05)
    NATALITA U TEBIA PALUCIAETISIA CTO VSE LIUDI KATORIE PISUT ZDESI KAMENTARII PLAHIE TOLICO ATOT PRISTUPNIK NEVINOVEN,CTO TA STROESI IZ NEGO BEDNUIU ,NEVINUIU OVECICU ,TA VABSCE CITAESI CTO TA TUT PISESI,ESLI ON TAKOI NEVINNII KAK TA TUT NAM HOCESI STAVITI LAPSU NAUSI ,TAGDA ZACEM GRABIL MAGAZINI ZACEM STRELIAL V BEZASCITNIH LIUDEI