Google+

Tragedie într-o familie din satul Cigârleni, raionul Ialoveni

Tragedie într-o familie din satul Cigârleni, raionul Ialoveni
Embed:

Tânărul de 20 de ani a murit înecat în lac, încercând să o salveze de la înec pe o nepoata de-a sa.

Deși poliția a fost anunțată imediat, echipele de salvatori au intervenit abia a doua zi.

Sursa: Pro TV
Citeste mai multe despre: ,

stiri pe acelasi subiect:

vezi mai multe stiri din Social

Comentarii

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.protv.md acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume:
Mesaj:
  • viveta (03.06.2009 23:30)
    este foarte regretabil ce i s-a intimplat acestiu baiat pentru-ca era un baiat foarte bun..........Dumneze u sa-l aiba in paza Sa si sa-l ierte
  • nastyka! (04.06.2009 01:10)
    doamne fereste.... condoleante familiei si prietenilor......
  • Eu (04.06.2009 01:13)
    Nu este un motiv faptul ca salvtorii nu lucreaza noaptea. Rusine, viata omului este mai presus de toate! Oare persoana ce a dat interviu s-a gindit ce spune. Oare pe timp de noapte nu este nimeni de serviciu. Durerea parintilor e fara margini...
  • clar (04.06.2009 01:18)
    clar mai inscurt cei cu politia si salvatorii istea..."Nu Lucreaza noaptea..."Bine hai ca mai onteleg ca nu vad si etcdar a doua zi au plecta la orele 9(!!!!)tocmai...Cred ca sau gindit ca oricum sa inecat si nare rost sa se trevojasca tare... RUSINE!!!!C ondoleante parintilor,rudelor si prietenilor!!!
  • NOI (04.06.2009 16:47)
    Condoleante parintilor. RUSINE ORGANELOR DE STAT, condusa de COMUNISTI. Ne demonstreaza permanent, ca nu le pasa de vietile oamenilor. CUM SA POATE la ORA OPT SEARA este noapte pentru NERUSINATII DE EI CE SUNT!!! E INGROZITOR!!! E CULMEA, pentru ce sa platesc impozitele? OMUL DE LA SAT MUNCESTE DIN ZORI si PINA NOAPTEA TIRZIU, daca este cazul. Da cuvernarea comunista nu asigura oamenilor nici dreptul la viata!!! ORI DACA ERA VIUL LUI VORONIN, cum procedau? O simpla intrebare pentru politistu de carda. Cu parere de rau, dar "INTUNERIC ESTE IN INIMELE LOR". La alegerele urmatoare nu le vom da NICI UN VOT COMUNISTILOR. In viitorul PARLAMENT NUMAI TREI PARTIDE = PL+ PLDM+ AMN. Acestea partide au DEMONSTRAT, ca LE PASA de oameni. Deputatii din acestea trei partide sau riscat vietile, si neau dat noua o ultima sansa de a scapa de comunisti. UNIM EFORTULE SI SCAPAM ODATA DE CIUMA COMUNISTA. Ne unim de Vlad FILAT , de Mihai GHIMPU, de Serafim URECHEAN. Acesti lideri a partidelor PLDM, PL si AMN sau dovedit pina la urma A FI DEMNI de INCREDEREA noastra. NICI UN VOT COMUNISTILOR!!!
  • Ion (04.06.2009 16:47)
    A fost un prieten adevarat care va fi in inimile noastre intodeuna.
  • cel mai bun prieten (04.06.2009 20:19)
    nu a fost nimeni,am fost de fatza,abia a doua zi shi atunci pe la 11 au venit salvatorii...o durere insuportabila ,sarmana mama...era distrusa,va datzi seama toata noaptea a stat akolo shi a strigat kit a avut puteri,sa-i permis shi in apa intra sa-l kaute,mi-a fost ca un frate,mereu il voi iubi........
  • Eu (05.06.2009 11:32)
    INCA SUNT IN SOC...INCA NU IMI POT REVENI....AM PIERDUT CEA MAI DRAGA FIINTA DIN VIATA NOASTRA....A PLECAT FARA SA NE LUAM ADIO....GROAZNIC... DAR, SPERAM , CA DE ACOLO , DE SUS, UNDE E EL, NE VA CALAUZI SI NE APARA !! DUMNEZEU SA IL IERTE, SA SE ODIHNEASCA IN PACE!!! AMINTIREA SA VA RAMANE VESNIC IN VIE IN INIMILE NOASTRE !!!
  • veronica (05.06.2009 12:40)
    e o tragedie in inreg sat.a fost un baiat prea bun pentru o asa moarte
  • veronica (05.06.2009 12:56)
    E o tragedie pentru intreg sat si prietene a fost un baiat prea bun penru o astfel de moarte
  • gHEORGHE (05.06.2009 17:27)
    a FOST un baiat sooper si nu marita asa ceva ,,,Dumnezeu sal ierte,,,si sai fie tarina usoara....
  • mariana (06.06.2009 22:25)
    imi pare foarte rau,era un bun baiat,condoleantele mele familiei,mai ales ca e de la noi din sat...imi pare foarte rau...
  • m3 (07.06.2009 07:07)
    numai in Moldova se poate intimpla asa ceva,ca saslvatorii sa vina a doua zi de la incident...Ma sufoc..iubesc Moldova! FUCK the police,fuck the president,and fuck all the stupid law that Moldova has. condoleante pentru familia baiatului,mi se rupe inima,chiar daca nu stiu nimic despre baiatul in cauza.
  • Mihaela @ Criss (07.06.2009 15:33)
    Doamne-ce baiat...si ce moarte...Oare cum s-a putut intimpla asa ceva?RUSINE ORGANELOR DE SALVATORI...sa fi fost copiii lor nici nu mergea vb de noapte sau de ora tirzie...Ne pare sincer rau si chiar e o tragedie si pentru noi...Condoleantele noastre...Sa-i fie tarina usoara si Dumnezeu sa-l ia in paza...
  • verisoara (08.06.2009 18:27)
    ... Chiar de l-am vazut si in sicriu el este viu pentru mine, parca il astept sa vina cu zimbetul pe buze... e mare durere ca l-am pierdut... si de ce s-a intimplat asa? nu pot sa inteleg...
  • Andrian (14.06.2009 21:34)
    A FOST UN BAEAT FOARTE BUN SI GLUMET SI ASA O SA RAMAIE TODEUNA AN INIMILI NOASTRE....
  • surioara Caterina (15.06.2009 17:20)
    Doi hulubasi de pace...ne numea mama...D-zeu are nevoie de tine caci un inger nu poate sta pe pamint,si nici eu nu pot zbura fara tine.
  • surioara (16.06.2009 11:39)
    nu stiu daca vreodata voi putea infringe durerea...scumpul meu fratior...esti atit de departe, insa prezenta ta o simt mereu, vorbesc cu tine si simt ca ma cuprinzi iti simt chiar si lacrimile triste.Tu ai fost toata copilaria mea si am pierduto definitiv...
  • cine il va tine mereu in minte (01.03.2011 23:41)
    O sa-mi fie dor nespus de tine.Chiar daca mi-ai fost putin cunoscut, mi-ai demostrat ca ai fost un baiat "model".O sa te tin mereu in inima si gind. Dar eu nu inteleg ce cauta nepoata care nu poate a innota intr-un lac adinc? Oare n-o mustra constiinta acum?
    Euro
    • Leu moldovenesc
      2.8 lei
    • Euro
      323 eur
    • Dolar S.U.A.
      323 usd
    • Leu romanesc
      323 ron
    • Rubla ruseasca
      4 rub
    • Hrivna ucraineana
      4 uah
    • Leva bulgara
      4 bgn