Google+
Electorala 2014

Vaduva lui Valeriu Croitoru: sotul meu avea o relatie cu tanara impuscata

Vaduva lui Valeriu Croitoru: sotul meu avea o relatie cu tanara impuscata
Embed:

Nu eu am pus la cale moartea sotului, declara vaduva barbatului care a fost descoperit mort alaturi de o fata de 18 ani, pe traseul Chisinau-Ialoveni. Nina Croitoru spune ca sotul sau avea o relatie cu tanara gasita impuscata, dar neaga ca ar fi implicata cumva in crima de rasunet. Procuratura municipala, care cerceteaza dublul asasinat, nu a oferit detalii despre mersul anchetei.


Femeia, ramasa vaduva la 25 de ani, spune ca inainte de tragedie a auzit de la sateni ca Mariana Jimbei ar fi ramas insarcinata de la sotul sau.
 
Surse de la medicina legala au declarat, insa, ca tanara gasita moarta impreuna cu Valeriu Croitoru, nu fusese insarcinata in momentul autopsiei. Potrivit vaduvei, intre sotul sau si Mariana Jimbei ar fi existat o relatie amoroasa. Asta dupa ce i-a gasit intr-o seara dormind impreuna.

Vaduva spune ca nu i-a purtat pica tinerei pentru cele intamplate si neaga ca s-ar fi aflat in relatii ostile cu Mariana Jimbei. Din spusele femeii, fata s-a aflat in familia Croitoru pana la varsta de 18 ani, dupa care a plecat la Chisinau pentru asi gasi de munca. Cu toate acestea, zvonurile ca cei doi mai sunt impreuna continuau sa circule prin sat.

Femeia spune ca nu ar fi comandat niciodata asasinarea sotului sau, chiar daca cei doi isi continuau relatia.

Intre timp, cazul a fost preluat de procuratura municipala. Procurorul interimar nu a fost, insa, de gasit pentru a oferi mai multe detalii despre acest caz. Ieri, ministrul de Interne a declarat pentru PRO TV ca oamenii legii au 3 versiuni pe marginea acestui caz, printre care si o presupusa razbunare personala.

Corpurile neinsufletite ale celor doi au fost descoperite acum 5 zile, pe traseul Chisinau-Ialoveni. Autopsia a demonstrat ca in barbat s-a tras de doua ori, iar in fata o data.

Sursa: Pro TV
Citeste mai multe despre: ,

stiri pe acelasi subiect:

vezi mai multe stiri din Social

Comentarii

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.protv.md acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume:
Mesaj:
  • ana (15.09.2010 16:02)
    este clar ca cineva-ceva ascunde,dar adevarul mereu iese la iveala!!!!!
  • e foarte greu (15.09.2010 16:47)
    as vrea sa spun ca sunt foarte multe femei ca vaduva lui Valeriu care sufara ca sotii umbla la stinga,dar tac si inghit si duc viata mai departe,cum se spune femeia construeste o familie,femeia o distruge ,aici una sa staruit sa-si tie familia alta a distruso.
  • maria (15.09.2010 17:00)
    nu vrea sa spun ca sotia ar fi vinovata ,dar ca ar fi fost indiferenta fata de relatia sotului ei cu fata nu prea cred.E greu s erti tradarea ,dar nici nu cred ca sotia s-ar fi razbunat in felul acesta.Exista metode mai civilizate ,bunaoara divortul.Daca un barbat ajunge sa tradeze inseamna ca nu mai exista nimic si fiecare trebue sa ia decizia sa.O compatimesc pe aceasta femee,care la doar 25 de ani a ramas vaduva ,cu doi copii si cu durerea ca pentru barbatul ei ea nu a fost unica si cea mai dorita.DUMNEZEU s-o ajute sa erte,sa uite si sa-si creasca copiii.Si cred ca cel mai potrivit ar fi sa nu o judecati dar sa-i scrieti mesaje de sustinere fiindca doar ea stie cum a suportat tradarea si moartea sotului.Sa fim crestini adevarati si sa lasam ca organele de drept sa gaseasca vinovatii.Fiindca oricat de mare nu ar fi vina celor doi nimeni nu avea dreptul sa le ia viata.
  • maria (15.09.2010 17:23)
    imi imaginez cita suferinta a avut sa traga aceasta vaduva din urma relatiei dintre decedati,majoritatea barbatilor isi indreapta privirile in alta parte dupa ce le naste sotiile copii frumosi,iar ele nu-si vad capul de treburi si uita de personalitatea ei,deci drage Doamne Moldovence ar trebui sa lasam treburile si sa avem grija de noi
  • 15 09 2010 (15.09.2010 17:27)
    cu citevai zile in urma am scris un mesaj ca vinovat samana sa fie sotia lui Valeriu Croitoru,acasta am scris adoua zi dupa ce au fost inpuscati,astazi revin,moartia a fost la comanda. a fost comandata numai pentru fata, dar ucigasii au fost observati de Vleriu si pentru a-si asigura libertatia au omorit si barbatul ,in urmatoarele zile vom sti totul,acasta ar fi fost nu bine daca nu sar fi aflat,continuati cercetarile,e tot clar,ce va mai trebue,astept raspunsul in orele urmatoare. ucigaqsii au fost doi,
  • mariana (15.09.2010 17:38)
    cred ca un parinte al vaduvei stie ceva,sau au fost urmariti si omor la comanda.Ce cautau ei pe trasa leuseni cind Calarasi e in alta directie
  • eu (15.09.2010 17:57)
    valerik ia cerut divorzul.dar nevasta-sa aspus:acus am sa-ti dau tie divorz.pentru-ca daca avea sai daie divorzul pe urma nu ar avea cine sa faca mincare (o zeama caci nici o zeama nu puate sa faca ,.....)pentru copii.
  • nef (15.09.2010 18:04)
    de ce anume sotziea? ea nu are neamuri - frate , tata care pot fi mai rai dekit insasi sotzia in ce priveshte relatia amoroasa a sotului cu alta...
  • de o femeie (15.09.2010 18:30)
    cum iubeste lumea la noi sa dea vina pe femei!!!! curve, proaste si altele...... dar ce ati uitat ca totul se face in doi!!! responsabilitatea este pentru ambii dumnezeu sa-i ierte. avea 18 ani fara minte, pe linga el de 31 cu familie si doi copii. lasati critica si priviti real, unui barbat totul ii este permis sa curvaresca, sa faca ce vrea si cind vrea iar noi platim consecintele, crestem copii, ducem famililia pe umeri! desteptare si autostima femei nu va ponegreti una pe alta, barbatii asa nu fac, se ascund!!!!!
  • Cineva (15.09.2010 18:46)
    iaca ce nu ia ajuns acestui om ? aveam familie copi... unde te bagi? astai lipsa de respect fata de familie fata de omul care tia daruit copii. Acum cita lume se chinuie sa faca si nu se primeste... poate na meritat asa destin dar si jale nu inspira.
  • Tatiana (15.09.2010 20:04)
    Oamenii care fac comentarii impotriva la femeia aceasta se vede ca nu aveti familie si nu aveti copii,nu intelegeti cit e de dureros cind te inseala sotul cu alta si aici aveti in vedere ca era la dinsii acasa unde amindoi soti dormeau impreuna e ceva ingrozitor.Barbatii nu inteleg ce inseamna sa ai grija de copii,sa ai grija de treburile din casa,sa ai grija sa fie totul bine in familie,dar ei cunosc numai sa schimbe femeia cu alta,nu intelegi voi barbatii ca numai linga familie aveti caldura si dragostea care va poate oferi sotia,dar daca intelegi e prea tirziu.E o rana in suflet cind te tradeaza persoana apropiata.
  • Irinela (15.09.2010 20:38)
    de la o gospodina buna care sa stie cum sa-si tina sotul linga el, nu pleaca barbatul. cit n-a fi de frumoasa. pe linga frumusete trebuie sa fie si desteapta si iscusita, si gospodina
  • anonim (15.09.2010 21:12)
    sa stiti una cine a facut somn bun nu o sa mai aiba ,sufletu nu o sa le easa asa usor , singele apa nu se face,miau ucis prietenul si ma doare foarte tare ,cel ce a facut pur si simplu lasa sa inchida ochii pe un minut si sa puna in loku lui valerik,ce a tras si cita durere, SA STITI BANII NU FAC TOTUL PE ACEST PAMINT CU BANII CE EATI LUAT PE COMANDA O SATI INGROPI PE CEI DRAGI , una vreau sa spun noi oamenii suntem mai rai ca ANIMALELE ...de ce ???? ANIMALELE UCID KA SA SE HRANEASKA DAR OAMENII UCID DIN PLACERE , dumnezeu sai erte,doar el are drepturile de ai judeka
  • DE DIMA (15.09.2010 22:13)
    DACA SOTIEA LUI VALERIU ERA GOSPODINA SI NUI TREBUEA DADACA NU AVEA SA FIE AMANTI ACESTI DOI TINERI,DAR DACA EA ERA O LENOASA SI NU FACEA NICI MINCARE LA COPII ATUNCI CUM SA NU O PARASEASCA VALERIC PE EA.EL A VAZUT IN MARIANA TOT CE MERITA O SOTIE GOSPODINA SI IUBITOARE DE COPII SI IN PRIMUL RIN FRUMOASA,NINA PE EL NUL MERITA IEA II TREBU DOAR UN PAT SI-O PERNA SI UN SPICUSOR LINGA EA,SI NIMIC ALT CEVA,OR FI FETELE CURVE IN ZIUA DE AZI DAR BARBATTI NUS MAI DIPARTE TOTI SUNT DEON FEL DUMNEZEU EA TRIMIS ACOLO UNDE VOR AVEA LINISTE SI PACE,CRED CI ACOLO UNDE SUNT NO SA SE DESPARTA NICI O DATA.DUMNEZEU SAI ODIHNEASCA IN PACE
  • 123 (15.09.2010 22:51)
    ea a pus la kale 100% dupa diskutie se simte !!!
  • fumeia (15.09.2010 23:42)
    auziti voi desteptilor ca femeia ar trebui sa rabde,aveti niste minte de gaina, rabdati voi prostilor,dar saraca vaduva a hranit-o ingrijit-o ca la urma sa fie rasplatita in asa fel, chiar sincer o compatimesc, si mai putin uitati-va la vidice ca ea a dat comanda de omor,nu prea cred asta ca ce cistiga ea din asta?|?\/ detectivi hrenovie
  • pentru cei ce citesc si scriu coment. (16.09.2010 00:00)
    sa fi fost doar impuscsti pentru ei ar fi fost omoarte usoara...nu sa spus ca au fost chinuiti si apoi impuscati,Mariana a fost adusa parintilor in sac de celofan,fera o mina.de vie iau scos dintii.cu o mina de par smult din cap si numai unicul Dumnezeu stie cum iau mai chinuit,Valeriu a fost batut foarte tare iau rupt mina, maxilarul si inca inpuscati.nu cred ca careva din cei ce scriu si-i judeca siar dori sie sau altcueva asa moarte.vorba vaduvei,,cu o saptamina inainte de omor a auzit de sarcina fetei credeti ca nu a afectato vorbele?sunt multe de spus dar vorbele noastre nu vor scoate nimic la iveala DUMNEZEU SAI IERTE
  • ni name (16.09.2010 00:05)
    Auzi...i-ti pare ca esti deshteapta.....tot timpul s-a stiut ca sotiile gospodine shi sacrificate au fost inshelate de soti (pentru unatatea lor)...asta nu o spus eu..dar cazuri de acest gen sunt foarte multe...da ce priveste de tine...cu siguranta esti shi tu o curva proasta care umbli cu barbati insurati.....o femee casatorita shi teafara la minte nu ar spune asha ceva......
  • da (16.09.2010 00:30)
    Stimativa femeilor.... barbatii nostri le place sa prinda 10 epuri, si femee si copii si amanta, cite femei sufera si cresc copii aproape singure, si cel mai mult sufera copii cind vad ce se intimpla in familie. in acesta familie pina la urma cine sufera? COPII......si cine a ramas sai creasca. SI nu mai spuneti ca de la o gospodina nu pleaca barbatul, dar cind sio ia de nevasta nu vede cu cine se casatoreste sau casatoria e o joaca, azi cu una mine cu alta,si la urma ramin copii pe drum.
  • nu importa (16.09.2010 02:34)
    nu cred ca sotia a ertat asa usor tot ce sa intinplat
  • DE LA MINE (16.09.2010 03:11)
    poate si sotiea a facut pasul la dreapta,daca sotul acuma e mort cine o poate zice???? DUMNEZEU SAI ERTE
  • Credita oameni! (16.09.2010 08:30)
    Un sot care se respecta pe sine, respecta si familia si sotia, mama copiilor sai, chiar si atunci cind e cazul sa pregateasca mincare!Dar fata ce-a catat in c......i-a intrat, cite tirfe de astea sunt.
  • alina (16.09.2010 08:53)
    Eu cred ca totusi este o crima la comanda, din gelozie o femeie chiar si un barbat e dispus sa faca orice . Dar insa cred ca nu trebuia de procedat in asa fel . Nimeni nu e in drept sa ia viata cuiva . Toti sintem parinti si doamne fereste ce se poate intimpla cu copii nostri . Ca sa bagat in familia lor aceasta fata e urit , se intimpla din pacate , dar asta e viata , nu e unicul caz pe pamint . Oricum totul va iesi la suprafata si cel care va fi vinpvat trebuie sasi ispasiasca pedeapsa
  • Mirela (16.09.2010 08:55)
    Draga fata, cred ca cunosti foarte putin despre relatiile familiare.Barbatii in primul rind pleaca de la femeii frumoase, destepte si gospodine la niste naive si proaste, fiindca cele din urma au foarte putine cerinte, si accepta orice propunere. Si ferasca dumnezeu sa ajungi in pielea sotiei inselate.... dar asa cum societatea la noi degradeaza zi de zi cred ca acest lucru este inevitabil, si atunci poate vei intgelege, cum se simte o femeie (care nu doarme noptile ca sa creasca un copil, ziua pregateste mancare pentru sotul iubit) kind afla ca sotul ei o inseala indifirent cu cine.
  • anonim (16.09.2010 09:23)
    Nu vreau sa invinuesc pe nimeni de cele intimplate este doar o parere.Deci parerea mea ca psiholog este ca oricine din rudele vaduvei ar fi putut comite crima.Dar nu e exclus ca un rol l-a jucat chiar vaduva.Femea de azi nu mai este slaba si neajutorata.O femee poate fi gingasa ,blinda cand primeste gingasie si blindete,dar se poate transforma devenind violenta cand e vorba de sentimente .Cu parere de rau chiar poate ucide atunci,cand ii ajunge "cutitul la os"Sa nu sotovalutam aceasta Stim cu totii mentalitatea barbatilor nostri,care daca ceva nu le convine ridica pumnii.Femeile sunt maltratate si nu zic toate dar unele pot ajunge sa urasca atit de tare ca sunt instare sa ucida.Daca nu direct macar cu ajutorul altei persoane.Cite odata involuntar .Dar cred ca rudele erau satule de nefericirea doamnei si au rezolvat problema in felul lor.Este evident ca la baza acestei crime este gelozia si tradarea.Nu invinuesc sotia in mod direct dar cred ca fortele de ordine ar trebui sa ia in consideratie acest lucru.Pacat de copii.Ei sufera cel mai mult.Si pacat de copila cea era prea tinara ca sa inteleaga ca viata nu consta a avea relatii in ascuns .El a profitat de situatia ei familiara si si-a pus mintea cu o minora,care a dus-o la moarte.
  • 678 (16.09.2010 10:00)
    De la femeia buna nu fuge barbatul!? Ea trebuie sa fie si desteapta si frumoasa si gospodina si sa nu vada ca el o inseala,sa faca copii sa-i creasca da barbatul trebuie doar sa curvareasca?! Lasati prostiile!Femeia desteapta nu se marita sa serveasca un dobitoc! Ea, cum n-ar fi, are drepturi egale cu barbatul si el obligatii ca si femeia!Curaj vaduvei,ce are de auzit cere nervi de fer,vei creste copii si uita cit mai degraba poti anul 2010!
  • Pentru IRINELA (16.09.2010 10:23)
    Se vede cit esti de naiva....... cred ca esti si tu din aceasta categorie care umbla cu barbati insurati.acei insurati va folosesc, pina la urma tot la soitii si copii se intorc, dar voi ramineti ca o petica care sa sters si a fost aruncata sub gard sa putrezeasca. Sa-ti fie rusine cu asa pareri.
  • just (16.09.2010 10:36)
    Ce inseamna nu fuge barbatul?! Da cind s-a insurat era buna si gospodina si iscusita?! El trebuia CASTRAT de la nastere!Un dobitoc a darimat viata la doua femei! Da vinoveti sintem noi toti cu mentalitatea noastra bolnava! Cu principii bolnave si nereale! Daca nu ridica coada,daca era gospodina sotia,daca daca... Daca era castrat isi cauta de casa si de lucru nu dadaca sa-l adoarma! Si ce fel de dadaca de 17 ani? Nu trebuia sa invete la liceu? Sa fie acasa la maica sa? Unde erau parintii la fata asta? Curaj vaduvei si ai grija de copilasi!
  • PENTRU IRINELA (16.09.2010 10:38)
    Citi ani are oare fata asta? cai proasta de cinta. O face pe desteapta, esti si tu vre-o jertva a unui barbat insurat.
  • lady (16.09.2010 10:39)
    foarte rau ca oamenii nu se pot controla.
  • anonim (16.09.2010 11:32)
    ma scuzati va rog,dar citind comentariile mi se face si mai rau...ma adresez catre toti cei ce au scris fara sa cunoasca ceva...MARIANA era o fata dintr-o familie de betivi,era neajutorata,fugea sa-si caute singura existenta,nu era rea as, un pic nebunatica.a lucrat dadaca de mica de pe la 13-14 ani in alta familie din sat,a ingrijit de 2 baietei,au fost zvonuri ca si acolo erau careva probleme si intro zi se afla ca ea e deja dadaca la NINA SI VALERIU.parca era totul bine,totusi intre timp se facuse vestita prin chisinau ,cum sa spus ca cum ies fetele din sat...no comment...cele din familiile vulnerabile,de acest tip...cum s-o ajute mama daca umbla numai cu baut,chiar si in prima zi cind povesteste mama de MARIANA se vede clar ca-i umflata de bautura..SA INTIMPLAT CA valeriu poate cauta o aventura,da nu era MARIANA o miss moldova,copii stiu ca se atasase mult de ea ,daca era dadaca,evident.VALER IU se vede ca un barbat deja care stie a face bani, cum sa nu se agate de el daca unul neinsurat nu are practica.........eu nu cred cai vinovata NINA,sa fi fost in locul ei ,atunci in aprilie o flocaiam si o alungam cu asta sar fi incheiat istoria car fi aflat satul si poate lua tatal fetei masuri cu ea...NINA e vinovata doar prin faptul ca a tacut...NINA fii tare ca ai multe de rabdat inca.da copii sunt ai tai cum iai crescut pin acuma asa iti va da dumnezeu putere sai cresti mai departe...un mesaj pu fetele astea naive si proaste,pun pariu ca unele care scriu sunt prietene cu MARIANA si se revolta...DESCHIDETI OCHII CA UMBLATI SI CAUTATI PINA DATI CU NASU!!!!!!!!!!SA VA FIE DE INVATATURA!!!!!!CA CINE CAUTA GASESTE. nu judecati pe nimeni......politia mai are putin si spune verdictul,NINA nu putea sai lichideze,nus ruda cu ea dar o cunosc,si nu scrieti cai dadea cu paharelu pu ca va gresiti amarnic si nu stiti voi unde ajungeti...DUMNEZEU SA-I IERTE!!!
  • Irinela (16.09.2010 13:34)
    se vede ca voi sunteti cei care va cintati numele in mesajele voastre asa cum ma numiti. probabil nu v-a dat voua D-zeu norocul sa aveti o familie frumoasa, sa fiti iubite si iubiti, nu stit voi ce e sa ai o familie buna la care sa tineti ambii. mi-a dat D-zeu minte si stiu cum sa-mi tin sotul alaturi, sa ma iubeasca si pe mine si pe copilul nostru. Marina- tu estie cea care umbli cu barbati insurati care te lasa sub gard ca o petica. ni name, curva proasta esti tu, ca nu stii nici numele sa-ti scrii. daca sunteti sotii care permiteti asa ceva in familiile voastre, imi pare rau. niciodata n-o sa stiti ce e o familie buna. SI TOTUSI, DE LA O SOTIE BUNA SOTUL NU PLECA.(in cuvintul buna am in vedere tot ce tine de o sotie ideala, exemplara.)
  • ...... (16.09.2010 14:40)
    Nu am nimic impotriva voastra fiecare are dreptul sasi expuna parerea... Da vreau sai zic acestei dne Irinela sa nu se bata cu pumnu in piept ca pina miine este mult dar inca peste ani.... aceste vorbe sa le zici la batrinete ca nu tea schimbat si lai putut tine linga tine.... fericit de tine ca esti increzuta si ai incredere in sotul tau... si aceasta dna a avut incredere in sotul ei.... ea nui vinovata ca a dat peste un dobitoc... tu ai dat peste un barbat care te stimeaza si te iubeste si a asumat responsabilitatea fata de tine si de copil... asta nu inseamna ca ea nu era gospodina sau nu era ideala si exemplara cum iti inchipui tu.... daca a aparut la tv asa cum a aparut nu trebuie sati faci asa concluzii...Mai cunosc femei care erau sigure cas gospodine si sotii nu le schimba dar peste citiva ani siau schimbat parerea, asa ca..... sper sa nu ma intelegi gresit iar pentru simplu fapt ca una sia expus parerea nu trebuie sa o faci curva si necarturara...
  • just (16.09.2010 15:40)
    spun grecii < Cel ce poarta coarnele afla intotdeauna ULTIMUL> ia baga de seama! Sotul perfect ,bun ,atent si iubitor e primul pe lista celor ce inseala sotia si daca a da peste una care vrea cu orice pret sa se marite ai sa te arzi rau! nu merge vorba doar de sentimente dar si de raspundere penala,nu traia asa cumva cu Nina avea casatorie civila cu ea,avea careva obligatii fata de ea pe care si le-a asumat constient si pin l-a adormi dadaca trebuia sa clarifice situatia cu sotia: nu-mi mai placi,nu te mai vreau,divortam,repar tizam resposabilitatile fata de copii,si pe urma noapte buna cu dadaca.Si dadaca ... cu ce era mai buna ca sotia? de unde a iesit ia seama sa nu fi fost super... El e vinovat,cine va ridica copii?
  • nu pune mâna în foc (16.09.2010 16:44)
    Dragă Irinela!- stai fara grijă ca esti inselată de 3 ori pe zi!- nu fi asa increzută ca esti perfectă.
  • SOTIE 43ANI (16.09.2010 16:52)
    DRAGI FEMEI FAMILIA NU SE MENTINE NUMAI PE MINCAREA GATA,HAINA SPALATA ETC.MAI DEPINDE SI CUM SE POARTA FEMEIA IN PAT CU BARBATU...DACA SOTIILE ISI VOR SATISFACE BARBATII SEXUAL NU CRED CA VOR FUGI LA ALTELE...ATUNCI CIND SOTUL DORESTE... LASA LUCRU LASA TOT SI OFERAI 10,20...DE MINUTE SI P-U EI VETI FI CELE MAI BUNE.
  • username (16.09.2010 18:21)
    Nime nu stie concret ce sa intimplat,dar lumia te ingropa si te dezgoapa.cinei vinovat numai unul dumnezeu stie, care si mai decare,eu nui cunosc pe aciasta familie,dar citind comentariile,ma iau ciorii de toate prostiile scrise.Am si eu familie imi iubesc sotul copii,si am incredere in sot sotul la fel, dar vita e viata nu stii la ce te poti astepta,vita tia duce multe surprize,trebue sa ne gindim la copii nostri,si sa gindimde altii,ca are cine gindi pentru ei ,unul bunul dumnezeu,ma scuzat daca am gresit cu ceva, eu miam spus parieria mia.
  • DE RADU (16.09.2010 18:31)
    DA FEMEI MARITATE NU-S CARE SCHIMBA BARBATII ?TARE VA MAI PLACE SA LE SUFLATI IN C... PE TINERE ... SUNT MARITATE SI CUNUNATE SI UMBLA NU LE-A JUNGE BARBATUL ACASA-CURVE FATARNICE UITATIVA SUB NASUL VOSTRU CINE SUNTETI -CUNUNATE IN BISERICA SI CURVARITI !!!
  • nina spinu (16.09.2010 19:18)
    nimeni nu vrea sa fie inselat,si barbatii trebuie sa se gindeasca cind spun "da" in fata altarului si e atent cind vorbeste parintele,condoleant e familiei ca-i cunosc pe toti,Nina curaj....
  • Cineva (16.09.2010 19:45)
    Ca o concluzie la tot ce sa intimplat... alegeti cu cap cu cine va culcati sau legati viata. Fustangii se vad de departe si curvele tot. O viata avem alegeti alaturi un om destoinic ca gunoaie sint peste tot vedeti si singuri.
  • iooo (17.09.2010 19:49)
    in ziua de azi si femeile inseala si barbatii, nu va bateti cu pumnii in piept ,in cel mai bun caz de iertat ca pe urma nu se greseste, carei om si intelege
  • FEMEIE (18.09.2010 23:09)
    DUMNEZEU SA- IERTE
  • iuuuuuuuuuu (23.03.2011 17:11)
    esti sigura ca nu poate,mai intii de a zice ceva gindestete .pizdet stii ce esti tu un suslik
  • iuuuuu (23.03.2011 17:12)
    are numai sora
  • iuuuuuuu (23.03.2011 17:16)
    ce se simte lapulik?
    Euro
    • Leu moldovenesc
      2.8 lei
    • Euro
      323 eur
    • Dolar S.U.A.
      323 usd
    • Leu romanesc
      323 ron
    • Rubla ruseasca
      4 rub
    • Hrivna ucraineana
      4 uah
    • Leva bulgara
      4 bgn