Google+

Start neinspirat pentru nationala de juniori a Moldovei: Tricolorii au cedat in primul meci cu Serbia - VIDEO

Embed:

Start neinspirat pentru nationala de juniori a Moldovei in cadrul primului tur preliminar al Campionatului European. Tricolorii au cedat in primul meci cu Serbia, chiar daca mai bine de 80 de minute scorul a fost egal.

Dupa 84 de minute scorul era 0 la 0, insa reusitele lui Dinga si Nisic au adus infrangerea nationalei de juniori a Moldovei, 0 la 2. Echipa noastra face parte din grupa 10, alaturi de Suedia, Malta si Serbia, care este gazda mini-turneului. In urmatorul meci, Moldova va intalni Suedia. Partida se va disputa maine, cu incepere de la ora 15:00, la Belgrad.

Sursa: PRO TV