Haos si nervi pentru soferii care circula pe strada Mihai Viteazul din capitala. Un semafor de acolo nu functioneaza mai bine de o ora, iar din aceasta cauza in zona s-a format un ambuteiaj infernal.

Un semafor defect le da mari batai de cap soferilor care circula pe strada Mihai Viteazul. 

Potrivit martorilor, semaforul are culoarea rosie aprinsa si nu se schimba la verde, astfel unii soferi sunt nevoiti sa mearga pe rosu. Pietonii nu pot traversa si asta pentru ca nu toti soferii le cedeaza trecerea.

In zona se circula cu dificultate.