Meteorologii au emis cod galben de canicula.
"In intervalul 16-19 august in orele amiezii se prevede vreme caniculara cu maxime termice de +33°C si mai mult", anumta meteorologii.


Meteorologii au emis cod galben de canicula.
"In intervalul 16-19 august in orele amiezii se prevede vreme caniculara cu maxime termice de +33°C si mai mult", anumta meteorologii.

Pe Telegram-ul Pro TV Chisinau găsiți imaginile, dar și știrile momentului din Moldova și din întreaga lume! Fii reporter Pro TV. Dacă ai surprins imagini care pot deveni o știre, ni le poți trimite pe Viber, Whatsapp sau Telegram la numărul 079400508.