Vremea se raceste. Meteorologii au emis astazi cod galben de ingheturi. Acestia anunta ca pe 21 septembrie noaptea si pana pe 24 se vor inregistra temperaturi de pana la -3 grade Celsius.
"In orele nocturne si ale diminetii pe 21-24 septembrie se prevad ingheturi cu intensitatea de pana la -1..-3°С.", anunta meteorologii.



