Incendiu in aceasta dimineata in bucataria unui restaurant fast-food din capitala. S-a aprins uleiul intr-un restaurant fast-food din capitala.
Potrivit ofiterului de presa al DSE, Liliana Puscascu, la fata locului s-au deplasat doua autospeciale, insa nu a fost necesara de interventia salvatorilor. Angajatii au stins flacarile cu un stingator.
Preliminar focul ar fi pornit de la uleiul incins.
In urma incendiului nimeni nu a avut de suferit.
*Video youtube.com/Pavel Maftei


