Daca vremea de afara v-a facut sa credeti ca vine toamna, va inselati. Dupa ploi si vant, de maine vom avea din nou soare.
Codul galben de vreme rea care ne-a adus aseara si astazi ploi si rafale de vant puternic s-a incheiat in aceasta dupa amiaza. Maine vom mai avea vreme posomarata, insa nu va ploua. Vor fi 22 de grade in capitala Duminica, mercurul va urca in termometre pana la 28 de grade. De luni temperaturile vor creste din nou, pana la 33 de grade.
*Sursa foto wallpaperscraft.com

