Baba Dochia nu mai vine, in schimb soarele castiga tot mai mult teren. Maine meteorologii ne promit 21 de grade, asa ca e numai bine de dus la picnicuri.

Vremea frumoasa se va mentine toata saptamana, temperaturile vor ajunge la cel putin 20 grade si pana miercuri nu va cadea niciun strop de ploaie.

De la mijlocul saptamanii meteorologii prognozeaza pe alocuri ploi slabe. Si noptile incep sa devina tot mai calde, intrucat temperaturile vor urca pana la 9 grade.