Caz cutremurator la Spitalul de Urgenta din capitala. Un barbat de 53 de ani care suferea de cancer s-a stins pe loc dupa ce s-a aruncat de la etajul 5 al institutiei.
Tragedia a avut loc la miezul noptii. Potrivit politiei, barbatul era internat intr-un salon de la etajul 5 al spitalului. Barbatul suferea de cancer gastric.

