Grav accident in aceasta dupa-amiaza la o intersectie din capitala. Doua soferite au ajuns la spital, dupa ce masinile lor s-au ciocnit. In urma impactului, unul dintre automobile s-a inversat.
Potrivit ofiterului de presa al Politiei Capitalei, Natalia Stati, totul s-a intamplat la intersectia strazilor Mihail Lomonosov cu Ion Ganea. Apelul la politie a parvenit la ora 14:35.
Un Hyundai s-a ciocnit cu un Nissan, iar in urma impactului violent, Nissan-ul s-a inversat, iar soferitele in varsta de 42 si 62 de ani au fost transportate de urgenta la spital.
Oamenii legii urmeaza sa stabileasca cum a avut loc accidentul.
![]()
![]()
![]()

