VIDEO. O masina a fost lovita in plin de catre o motocicleta. S-a intamplat acum o ora pe bulevardul Moscovei din sectorul Rascani al capitalei. Martorii spun ca de vina ar fi soferul automobilului care ar fi trecut pe rosu.

Martorii spun ca motociclistul se deplasa regulamentar pe bulevardul Moscovei. La intersectia cu strada Matei Basarab, masina de model Volkswagen Golf a trecut pe rosu si a fost lovita in plin de o motocicleta.

Din fericire nimeni nu a avut de suferit, insa automobilul a fost avariat. Politia investigheaza cazul.