O soferita din capitala a ajuns la spital, dupa ce si-a facut masina zob. Automobilul de marca Honda s-a izbit violent intr-un copac. S-a intamplat in aceasta dimineata pe soseaua Muncesti din capitala.
Potrivit martorilor, femeia ar fi intrat pe contrasens pentru a efectua o depasire.
In acel moment, un taxi de pe un drum adiacent i-a iesit in cale.
Soferita s-ar fi speriat, a pierdut controlul asupra volanului si s-a izbit cu masina intr-un copac.
Ea a fost transportata la spital cu mai multe traumatisme si cu fractura la picior.

