Soferul se deplasa in aceasta dupa-amiaza pe podul de la intersectia strazilor Muncesti si Gradina Botanica, cand ar fi pierdut controlul asupra volanului, iar masina sa s-a rasturnat.

Potrivt politei, accidentul a avut loc acum o ora pe podul de la intersectia strazilor Muncesti cu Gradina Botanica. Soferul Mercedes-ului ar fi pierdut controlul volanului, a derapat si s-a rasturnat.

In urma impactului, nimeni nu a avut de suferit, iar soferul risca 6 puncte de penalizare si 1.500 de lei amenda.