Un locuitor al capitalei si-a gasit masina cu geamurile sparte in aceasta dimineata.

Potrivit politiei, totul s-a intamplat in jurul orei 08:00, pe strada Nicolae Dimo din sectorul Rascani al capitalei.

Faptasii i-au spart geamurile si au furat din interior oglinda si un video registrator.

Toate circumstantele se stabilesc.