Haos si nervi au fost astazi in centrul capitalei. Semaforul de la intersectia strazii Ismail cu bulevardul Stefan cel Mare nu a functionat mai bine de o ora, iar din aceasta cauza in zona s-a format un ambuteiaj infernal.
Semaforul deja functioneaza.
![]()
![]()
Serviciul ”InfoTrafic” recomanda soferilor sa nu intre in intersectie si sa se conformeze indicatiilor agentilor de patrulare.
![]()
![]()
Sursa: Facebook


