Un automobil a fost aruncat într-o prăpastie la Mărcăuți. Momentul a fost surprins și publicat pe rețelele de socializare. 

Din imagini se vede cum automobilul a fost împins de câțiva bărbați să cadă în gol. Este vorba despre o înscenare pentru o producție de film. Este vorba de filmul „Puterea dragostei”, continuarea distribuției „Puterea probabilității”.

Citeste si : Atenție, se filmează! Focuri de armă și urmăriri spectaculoase în centrul Chișinăului. Ce spune poliția - VIDEO

Tot în cadrul acestei producții, duminică dimineață, chișinăuienii au surprins scene filmate în centrul capitalei, împușcături și urmăriri ale poliției. Acțiunile au  fost realizate cu aprobarea primăriei municipiului Chișinău, iar poliția oferă suport logistic în desfășurarea acestora.

Sursa video: www.tiktok.com