O masina s-a facut scrum aseara, la intersectia strazilor Mihail Sadoveanu cu Ion Dumeniuc, din sectorul Ciocana. Din imaginile surprinse de un martor, se vede cum automobilul arde ca o torta.

La fata locului a intervenit un echipaj al pompierilor. Potrivit acestora, automobilul a luat foc in timp ce se deplasa. Iar din informatiile preliminare, totul ar fi pornit de la un scurtcircuit. Victime nu sunt.