Pasagera autobuzului rasturnat la Braila: "Am iesit in genunchi, printre sticle. Ma doare tot. Mama copiilor plangea in strada. Afara ploua, era frig. Nu pot sa va redau" - VIDEO
Pasagerii autobuzului care a deraiat si s-a rasturnat in judetul Braila din Romania povestesc clipele de groaza pe care le-au trait in timpul accidentului in care trei copii si-au pierdut viata.
Femeia din imagine, internata in spitalul din Braila, a povestit jurnalistilor momentul in care s-a produs accidentul si cum a reusit sa scape dintre sticlele facute farame, din parbrizurile autocarului de pe cursa Istanbul-Chisinau.
"M-am trezit printre sticle. Am iesit in genunchi. Mama copiilor plangea in strada. Afara ploua, era frig. Nu pot sa va redau".
Pe Telegram-ul Pro TV Chisinau găsiți imaginile, dar și știrile momentului din Moldova și din întreaga lume! Fii reporter Pro TV. Dacă ai surprins imagini care pot deveni o știre, ni le poți trimite pe Viber, Whatsapp sau Telegram la numărul 079400508.