Astfel, premiul cel mare a fost castigat de Adilaida Sarev care de 3 ani este client fidel al bancii.
Adilaida SAREV, CASTIGATOR: „Am fost telefonata de reprezentantii bancii si am fost placut suprinsa. La inceput nu credeam, ma gandeam ca e o gluma, dar ne-a telefonat doamna Olga si ne-a spus ca este adevarat. Suntem foarte fericiti, nu stiu daca mai aveam alta ocazie sa ajungem acolo. Vom merge impreuna cu sotul. Multumesc Comertbank!”
Totodata, alti doi clienti s-au ales cu premii banesti in valoare de 500 de euro. Campania promotionala a fost desfasurata in perioada 20 iunie – 20 august si au participat toti detinatorii cardurilor Visa, emise de Comertbank, care au efectuat cel putin 5 tranzactii in aceasta perioada.
Constantin UMANSCHI, SEFUL DEPARTAMENTULUI COMERCIAL COMERTBANK: „Multumim clientilor bancii, participanti la campania promotionala “Comerbank si Visa te premiaza – O vacanta in Maldive”.
„Le dorim succes in continuare, ca aceste premii sa le aduca bucurie. Multumim sistemului de plati international Visa cu sprijinul caruia a fost organizata aceasta campanie.”
*Acest articol este un produs comercial