De maine vremea se incalzeste atat ziua cat si noaptea astfel ca saptamana viitoare vom avea temperaturi primavartice.
Temperatri destul de ridicate pentru aceasta perioada a anului, spun meteorologii. La noapte se vor inregistra intre -3 si -8 grade Celsius, iar maine ziua vor fi in jur de 0 grade.
De luni maximele vor creste si vor ajunge la 8 grade cu plus. Potrivit site-urilor meteo internationale, astfel de temperaturi se vor mentine pana la jumatatea lunii februarie.
![]()
![]()


