Astazi, pe drumul de la intrarea in Orhei, o masina s-a rasturnat intr-un sant.

Potrivit martorilor, soferul nu a adoptat viteza necesara in curba si a pierdut controlul volanului, ajungand intr-un sant.

In urma accidentului, nimeni nu a avut de suferit.

Ambulanta a venit la fata locului si urmeaza a fi stabilite toate circumstantele.