In fata Consulatului Romaniei, in aceste momente multime de moldoveni care nu au reusit sa-si exercite dreptul la vot sunt nemultumiti. Acestia scandeaza ca vor sa voteze. Nimeni dintre angajatii Consulatului nu au iesit afara ca sa le dea explicatii oamenilor. Majoritatea au plecat dezamagiti, iar cativa au mai ramas.

Imaginile au fost surprinse de un internaut si transmise redactiei.