O masina parcata in fata unui centru comercial din capitala a luat foc.
S-a intamplat in aceasta seara. Potrivit martorilor, masina era parcata in fata unui centru comercial din capitala, iar la un moment dat a inceput sa iasa fum din ea. Un trecator a observat si a chemat paza.
Ulterior au fost chemati pompierii care ar fi ajuns in cateva minute si au stins focul.
Din fericire, nimeni nu a avut de suferit.
Nu se stie deocamdata de la ce s-a produs incidentul.
Sursa video: Facebook via chisinau.fail

