O masina parcata in fata unui centru comercial din capitala a luat foc.

S-a intamplat in aceasta seara. Potrivit martorilor, masina era parcata in fata unui centru comercial din capitala, iar la un moment dat a inceput sa iasa fum din ea. Un trecator a observat si a chemat paza.

Ulterior au fost chemati pompierii care ar fi ajuns in cateva minute si au stins focul.

Din fericire, nimeni nu a avut de suferit.

Nu se stie deocamdata de la ce s-a produs incidentul.

Sursa video: Facebook via chisinau.fail