Trecerea de pietoni cu care s-a laudat Ruslan Codreanu acum doua zile, iar internautii au observat ca nu ducea nicaieri, acum duce. Municipalitatile au rezolvat gafa.
Dupa ce acum doua zile o trecere de pietoni din capitala cu care a postat imagini pe Facebook primarul interimar a starnit mai multe critici din partea internautilor, municipalitatile au facut alte poze in care au vrut sa arate ca gafa a fost rezolvata.
Astazi lucrarile au fost terminate, astfel parcela cu iarba spre care ducea a fost inlocuita cu o cararusa asfaltata.
![]()
![]()


