Un membru din partidul PN, din Cahul, spune ca membrii Partidului Democrat, isi ard carnetele, si asa vor urma sa faca mai multi dintre ei. Despre asta, el a scris pe pagina sa de Facebook.
Sergiu RENTA, membru PN, CAHUL: "M-a rugat sa pastrez anonimatul. Isi ard carnetele de membru.
(- 1) minus unu... Vor urma si foarte multi".
![]()


