Sofer unui autoturism a lovit aseara un motociclist, iar momentul a fost filmat de o camera de supraveghere.
S-a intamplat pe strada Vasile Alexandri din capitala. Potrivit oamenilor legii, nimeni nu a avut de suferit, dar vehiculele au fost avariate. Soferii implicati au chemat politia, apoi au ajuns la o intelegere.

