Ploua afara, ploua si in transportul public. Dupa minute bune in care stau uzi in statii asteptand transportul, calatorii urca in microbuzele de ruta, unde spera sa se mai usuce un pic, insa, suprinza, si in microbuzele care circula pe strazile din capitala...ploua.
Astfel de imagini au fost surprinse in microbuzul care transporta pasagerii in Durlesti.


