Strada Mihai Viteazul s-a transformat intr-un lac dupa cateva minute de ploaie torentiala. Trei guri de canalizare au cedat, iar din ele tasneste apa peste tot.
Unii dintre soferi nu au mai putut sa-si continue drumul, asa ca au tras pe dreapta.
"E Doamne fereste", "Parca e havuz", "E un rau mare", spun soferii.
O cantitate considerabila de apa s-a adunat si pe strada Calea Iesilor si Albisoara.
![]()


