O tanara de 25 de ani a ajuns la spital in aceasta seara dupa ce masina la volanul careia se afla a intrat intr-un BMW. S-a intamplat la intersectia strazilor Vlaicu Parcalab cu Mihail Kogalniceanu. Soferul BMW-ului spune ca soferita nu i-a acordat prioritate.
“Cand am venit ea era la pamant, aici era multa lume, a luat-o salvarea.”
Potrivit martorilor, soferita de 25 de ani circula pe strada Vlaicu Parcalab, iar BMW-ul pe Mihail Kogalniceanu. Dupa producerea accidentului soferul BMW-ul a scos numerele de inmatriculare ale masinii si a refuzat sa vorbeasca chiar daca sustine ca nu este vinovat.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

