Soferul unei masini de model Porsche Panamera si-a parcat masina neregulamentar, pe trotuar, in centrul capitalei.


Din imagini se vede ca masina a fost parcata in fata unui fast-food de pe bulevardul Stefan cel Mare. Desi pe trotuar erau multi pietoni in acel moment, asta nu a fost un impediment pentru soferul tupeist, care nu s-a sinchisit sa-si lase vehiculul in mijlocul drumului.

Pozele ne-au fost trimise de catre un vizitator al site-ului www.protv.md, care mentioneaza ca acestea au fost facute ieri, in jurul orei 12.