Au pus anvelopa peste anvelopa si au ridicat... un brad. "Pomul" a fost surprins in fata unui service auto din capitala.

Se pare ca angajatii de la un service auto din capitala au avut ieri mai mult de lucru. Acestia au adus magia sarbatorilor de iarna mai aproape de locul lor de munca. Tinerii au pus anvelopa peste anvelopa si au ridicat... un brad. Astazi pomul care are o inaltime de 4 metri urmeaza sa fie vopsit si impodobit.

Iata cum arata bradul:

Pe Instagram-ul Pro TV Chisinagasiti imaginile, dar si stirile momentului din Moldova, dar si din lume!  

Fii reporter Pro TV. Daca ai surprins imagini care pot deveni o stire, ni le poti trimite pe Viber, Whatsapp sau Telegram la numarul 079400508.