Din imaginile surprinse azi dimineata de o camera de bord se vede cum un sofer, care se afla la volanul unui BMW, se deplaseaza pe contrasens pe strada Mihai Viteazul din capitala. Cel mai probabil, a facut acest lucru pentru a evita ambuteiajul de pe banda sa.
Soferul care se deplasa regulamentar a fost nevoit sa astepte pana cand cineva ii va da voie soferului de la BMW sa se angajeze pe banda sa.
Se pare ca soferul de la BMW nu prea s-a suparat ca este nevoit sa astepte cateva secunde in trafic si a pofitat de timpul liber pentru a-si scruma tigara.
Imaginile ne-au fost trimise de un vizitator al site-ului ProTV.md.


