Doi soferi nu au putut imparti o strada din capitala si s-au luat l-a bataie chiar in mijlocul drumului.

Imaginile au fost filmate de un internaut si postate pe o retea de socializare. Din filmulet se vede cum cei doi s-au oprit in plin trafic si s-au luat la cearta, dupa care acestia s-au ghiontit de mai multe ori.

La un moment dat, dupa ce mai multi soferi i-au claxonat ca blocau traficul, cei doi s-au potolit, s-au urcat in masini si au pornit la drum.

Nu se stie ce nu au putut imparti soferii batausi.