Imagini desprinse parca dintr-un film. Doi soferi ies unul altuia la depasire, dupa care unul dintre ei iese din automobil si urca pe capota celuilalt.

Din imaginile suprinse pe bulevardul Cuza-Voda din capitala se vede cum un automobil de model Volkswagen, care stationa pe partea dreapa a drumului, iese la depasirea unui BMW.

Suparat foc, soferului BMW-ului isi ia revansa si iese si el la depasire. Ajunsi la o intersectie acesta ii blocheaza drumul, iese din masina si urca pe capota autoturismului de model Volkswagen si sare de mai multe ori. Ulterior, coboara si loveste cu piciorul in roata.

Imaginile au fost surprinse de un internaut si postate pe o retea de socializare.