Toti deputatii democrati au venit la presedintie, pentru a se intalni cu Igor Dodon.
Acestia urmeaza sa discute despre urmatorii pasi dupa demiterea guvernului Sandu. Dupa discutii, democratii vor iesi la declaratii.
Acestia urmeaza sa discute despre urmatorii pasi dupa demiterea guvernului Sandu. Dupa discutii, democratii vor iesi la declaratii.
Pe Telegram-ul Pro TV Chisinau găsiți imaginile, dar și știrile momentului din Moldova și din întreaga lume! Fii reporter Pro TV. Dacă ai surprins imagini care pot deveni o știre, ni le poți trimite pe Viber, Whatsapp sau Telegram la numărul 079400508.