Toti deputatii democrati au venit la presedintie, pentru a se intalni cu Igor Dodon.

Acestia urmeaza sa discute despre urmatorii pasi dupa demiterea guvernului Sandu. Dupa discutii, democratii vor iesi la declaratii.