O groapa imensa s-a format pe un trotuar din centrul capitalei, dupa ce pavajul s-a surpat. Gaura, aparuta chiar la cativa centimetri de o masina care era parcata acolo, s-a umplut cu apa.

Imaginile au fost postate pe o retea de socializare, de catre un martor. Potrivit acestuia, totul s-a intamplat pe un trotuar de pe Bulevardul Stefan cel Mare.

Din imagini se vede ca pavajul s-a surpat aproape sub roata unui automobil.

Autorul pozelor, a facut apel catre proprietarul masinii sa vina si sa o ia de acolo cat mai rapid.

Nu se stie de unde, dar groapa imensa s-a umplut cu apa, iar in preajma s-a format un adevarat rau.

Vom reveni ulterior cu detalii.