O tanara de 26 de ani a ajuns in stare grava la spital dupa ce a fost lovita de o masina in sectorul Botanica al capitalei.


Totul s-a intamplat in aceasta dupa amiaza la intersecitia bulevardului Dacia cu Decebal.La volanul Fordului, care a lovit fata se afla un tanar tot de 26 de ani.

Martorii spun ca victima traversa strada neregulamentar. Politia a pornit un proces penal pe marginea cazului.