Un barbat de 41 de ani s-a stins, dupa ce s-a aruncat in gol de la etajul 11 al apartamentului in care locuia.

Potrivit politiei, totul s-a intamplat astazi in jurul orei 16:00 pe strada Sergiu Radautanu. In momentul tragediei, barbatul se afla singur in casa.

Oamenii legii au pornit o ancheta pe acest caz, pentru a afla ce l-a facut pe barbat sa recurga la acest gest.