Si-au instalat corturi in strada, se incalzesc cu ceai si abia asteapta ziua de 16 noiembrie.
Peste 2 mii de fani ai seriei "Twilight" au format o adevarata tabara in fata principalului cinematograf din Los Angeles. Acestia si-au instalat corturi, si-au adus perne si plapume, si se incalzesc cu un ceai sau o cafea. Totul pentru a fi primii la lansarea filmului Breaking Dawn, Part 2.
Breaking Dawn, Part 2 este ultimul film din seria Twilinght, in care Bella este in sfarsit transformata in vampir.


