Au mai ramas cateva zile pana la Ziua Alegerilor in Statele Unite, iar multi americani sunt deja satuli de toata campania. Chiar si presedintele Obama a recunoscut ca "uneori ma simt de parca dureaza o vesnicie".
O fetita de 4 ani din Fort Collins exprima insa cel mai bine sentimentele intregii planete cand vine vorba de cursa electorala.
"M-am saturat de Bronco Bama si Mitt Romney" spune micuta Abigael cu lacrimi in ochi. Mama ei a povestit presei ca fata a inceput sa planga in timp ce asculta stirile la radio.
"A ascultat prea multe stiri despre alegeri si s-a saturat de ele" a mai povestit femeia.
Clipul a strans peste 1,5 milioane de vizualizari pe Youtube.


