In zece secunde a distrus 8 masini. Aceasta este isprava unui tanar din Bucuresti fara permis de conducere.
Acesta era urcat la volanul masinii parintilor, pentru a face o tura prin oras. Dupa ce a vazut un vehicul al politiei, tanarul s-a speriat si a luat-o la goana.
Intr-un moment de neatentie acesta a intrat intr-o parcare, distrugand 8 masini.
In incercarea de a fugi de la locul accidentului, individul a fost retinut de politie.


