Premiera la Casa Regala. De Craciun, regina Elizabeta va felicita britanicii in format 3D. Aceasta a inregistrat mesajul, vineri, cu ajutorul tehnologiilor de inalta calitate.
Potrivit presei britanice, in felicitare regina nu spune nimic despre ducesa, care este gravida. Acesta fiind un subiect mediatizat in presa internationala.
Elizabeta a 2-a felicita englezii cu ocazia sarbatorilor de iarna deja de 60 de ani, de cand este pe tronul Marii Britanii.


