Un autobuz scolar a intrat intr-o casa din New-York, dupa ce soferul beat a lesinat la volan.
In vehicol se aflau 5 elevi. Din fericire, niciunul nu a avut de suferit, in schimb, soferul s-a ales cu cateva traumatisme minore.
Presa noteaza ca locuinta lovita de autobuz era goala in momentul accidentului, astfel ca nu s-au inregistrat alte victime.
Autoritatile l-au acuzat pe sofer de conducere in stare de ebrietate.


