Miercuri revin ninsorile. Meteorologii au emis astazi cod galben pentru sudul, centrul si o parte din nordul tarii, valabil de pe data de 11 ianuarie.
Potrivit accuweather.com, in capitala va ninge miercuri si joi dimineata. Dupa asta precipitatiile vor inceta, iar vremea se va incalzi, astfel incat vineri s-ar putea inregistra 0 grade ziua si - 4 grade noaptea.
![]()


