Codul galben de canicula a fost prelungit pana miercuri.
Meteorologii anunta ca in urmatoarele zile vom avea temperaturi de pana la 33°C.
![]()

Meteorologii anunta ca in urmatoarele zile vom avea temperaturi de pana la 33°C.
![]()
Pe Telegram-ul Pro TV Chisinau găsiți imaginile, dar și știrile momentului din Moldova și din întreaga lume! Fii reporter Pro TV. Dacă ai surprins imagini care pot deveni o știre, ni le poți trimite pe Viber, Whatsapp sau Telegram la numărul 079400508.