De Revelion nu vom avea parte de concert in centrul capitalei si nici de focuri de artificii, dar nici de zapada. Asta ne spun meteorologii, desi saptamana trecuta ne-au dat sperante ca va ninge incepand de marti, 29 decembrie.
FARA concert de Revelion: Din cauza lipsei de bani, dar si pentru ca PMAN e ocupata - VIDEO
Singurii concetateni care eventual vor avea parte de omat vor fi cei din nordul republicii, unde maine si poimaine pot avea loc ninsori.
Vezi mai jos de ce temperaturi vom avea parte in urmatoarele zile:
![]()


